Neler Yeni

Yardım Şuanda Türknete geçmek mantıklı mı ? Yada millenicom

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Arkadaşlar merhaba direk konuya giriyorum altyapım 65mbps vdsl destekliyor türktelekom tahattütüm bitiyor ve fatura fiyatıda artıcaktır.Türktelekomdan baktığımda 75mbps paket ilk 6 ay 230 tl son 18 ay ise 460 tl ve 2 yıl tahattüt var artık tahattüt istemiyorum o yüzden direk tahattütlü olanları kafamda eledim , millenicomada baktım 100mbps 189tl fiyatı ucuz oda türktelekom altyapısı kullanıyor ama iyi mi bilmiyorum araştırmadım
bir kaç tane sorum olabilir şimdiden özür dilerim 1-millenicom 100mbps paketi alınır mı ? fiyatına zam gelir mi ? 2-Sizce türknete geçilirmi turknetede zam gelir mi ? bu arada 7 8 ay içinde giganet altyapısı olan biryere taşınabiliriz o yüzden türknete daha sıcak bakıyorum, sorularımı cevaplarsanız çok iyi olur yazım yanlışı varsa özür dilerim ben çok takılmıyorum öyle şeylere yani kısaca turknete zam gelirmi geçilir mi ? Yada gıbırnet comnet gibi alternatifler nasıldır ?

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Sana yeni sözleşmede verilen fiyat mı bu yoksa sitesinden baktığın fiyat mı? Sözleşme yenilersen çok fazla zam yapılmıyor diye biliyorum. Hatalıysam uyarın beni. Benimde ocak 5inde bitecek.

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana yeni sözleşmede verilen fiyat mı bu yoksa sitesinden baktığın fiyat mı? Sözleşme yenilersen çok fazla zam yapılmıyor diye biliyorum. Hatalıysam uyarın beni. Benimde ocak 5inde bitecek.
Hocam sitesinden baktım uygulamadanda bakıcağım daha bakmadım daha az bir fiyat çıkabilir bilmiyorum

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer son 3 ayda isen sözleşme yenileme fiyatlarına bakabiliyorsun.
yok hocam 1 1.5 ay kaldı herhalde arıyorlar zaten babam şehir dışında onun üstüne olduğu için ben konuşmadım,müşteri hizmetlerinin ne dediğini bilmiyorum

Öğrenen_biri

80+ Bronze
aramadanda bakabilirsin diye biliyorum. turktelekom bireyselden giriş yap. tc ve telefonla giriş yapıyorsun onay kodu geliyor telefona ve giriş yaparak bakarsın.

Top Bottom