Neler Yeni

şuanki ram'im hiçbir yerde satılmıyor napabilirim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,834
İsim
Hacı
2. elden satıp 2x16GB ram alabilirsiniz.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
ikinci el platformlarına baktınız mı hocam

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
çok 2. el almak istemiyorum, ama aynı mhz benzer chipsetleri falan olan başka marka ram bulup taksam olmaz mı
hocam ram konusunda 2. ele güvenebilirsiniz ram çok sağlam bi parça olduğundan iyisi kötüsü pek olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ram konusunda 2. ele güvenebilirsiniz ram çok sağlam bi parça olduğundan iyisi kötüsü pek olmaz
dediğinizde olabilir ancak kendi raminizi satıp başka bir set almanız daha mantıklı olur. Bende aynı durumu yaşamıştım zamanında xpg gammix d10 ram vardı onu satıp team t force aldım

Kerem gök

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğinizde olabilir ancak kendi raminizi satıp başka bir set almanız daha mantıklı olur. Bende aynı durumu yaşamıştım zamanında xpg gammix d10 ram vardı onu satıp team t force aldım
baktım şimdi sarı siteye diğerlerine falan ama satan yok sanırım bunları satıcam yeni 2x16 ram alıcam. ama bunlar satılır mı onu bile bilmiyorum

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
baktım şimdi sarı siteye diğerlerine falan ama satan yok sanırım bunları satıcam yeni 2x16 ram alıcam. ama bunlar satılır mı onu bile bilmiyorum
illa satılır ya siz aln ramleri en kötü 1 aya fln satılır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,654
Üyeler
153,420
Son üye
rowia
Top Bottom