Neler Yeni

🔥İndirim Subnautica below zero 33 TL

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tüm indirimli oyunlara baktım daha önce ücretsiz verilmeyenlerin çoğunu inceledim %70'i xbox sürümü bilgisayara uygun olanları filtrelemenin bir yolu varsa paylaşırsanız sevinirim linki bıraktım

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
Tüm indirimli oyunlara baktım daha önce ücretsiz verilmeyenlerin çoğunu inceledim %70'i xbox sürümü bilgisayara uygun olanları filtrelemenin bir yolu varsa paylaşırsanız sevinirim linki bıraktım

Normalinden farkı ne hocam?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalinden farkı ne hocam?
Xbox sürümü olanlar konsola özel bilgisayarda oynanmıyor tüm pc oyunlarını filtreleyebiliyoruz ama indirimli olanlar için bi filtre yok ben indirimlilerin içinden dikkatimi çekenlere baktım çoğu bilgisayarda oynanabilir değil maalesef

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
Xbox sürümü olanlar konsola özel bilgisayarda oynanmıyor tüm pc oyunlarını filtreleyebiliyoruz ama indirimli olanlar için bi filtre yok ben indirimlilerin içinden dikkatimi çekenlere baktım çoğu bilgisayarda oynanabilir değil maalesef
Yok hocam onu kastetmedim notmal subnautica dan farkı ne bu oyunun?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Mauro İcardi

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral pc de oynanmio demio

Top Bottom