Neler Yeni

IOS Sürekli Yeniden Başlatılıyor

Lowe

80+ Bronze
Selamlar Dostlar babamın iphone 7 si dün akşamdan beri kendini yeniden başlatıyor. (Telefon açılmıyor apple logosundan sonra kapanıp tekrar açılıyor) İtunes üzerinden 15.5 güncellemesi yaptım olmadı geri yükle güncelle yaptım en az 5 6 kez yine olmadı ne yapmam lazım ? microsoft store dan indirmiştim güncelleme yaparken 4010 nolu hata kodunu alıyodum applesupport üzerinden exe olarak indirdim yaptım öyle bi hatayla karşılaşmadım windows güvenlik duvarını devre dışı bırakarak da yaptım işlemleri ama nafile hiçbir şekilde tepki yok bataryanın bağlantısını çıkarıp taktım yine bişey olmadı her yolu denedim neredeyse

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Selamlar Dostlar babamın iphone 7 si dün akşamdan beri kendini yeniden başlatıyor. (Telefon açılmıyor apple logosundan sonra kapanıp tekrar açılıyor) İtunes üzerinden 15.5 güncellemesi yaptım olmadı geri yükle güncelle yaptım en az 5 6 kez yine olmadı ne yapmam lazım ? microsoft store dan indirmiştim güncelleme yaparken 4010 nolu hata kodunu alıyodum applesupport üzerinden exe olarak indirdim yaptım öyle bi hatayla karşılaşmadım windows güvenlik duvarını devre dışı bırakarak da yaptım işlemleri ama nafile hiçbir şekilde tepki yok bataryanın bağlantısını çıkarıp taktım yine bişey olmadı her yolu denedim neredeyse
@şahin doğan

• Beğen
Reaksiyonlar: Lowe

şahin doğan

80+ Platinum
İPSW üzerinden iphone 7 için olan 15.5 i indirip itunes üzerinden tekrar kurmaya çalış. başkada bildiğim bir yöntem yok.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
yuvarlak tuş ve açma kapama tuşuna aynı anda basılı tut.

Lowe

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1653936920879.png

ve söylemeyi unuttuğum son bişey daha var güncelleme yaparken burada ki seri numarasının yanında yok yazıyor

Lowe

80+ Bronze

Sir Cem T-oker

80+ Gold
iphone 7 de basılmıyor telefon kapalıyken
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 kere bitirdim tekrar şarja taktığımda devam etti
doğru unutmuşum. iphone 5 modellerinde bu sorun vardı. yuvarlak tuş ve açma kapama tuşuna basılı tutunca düzeliyordu.

şahin doğan

80+ Platinum
  • Beğen
Reaksiyonlar: Lowe
Top Bottom