Neler Yeni

Sürüş sınavında nelere dikkat etmem lazım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak Enes BAHÇE
merhaba bu cumartesi 8.20 de sürüş sınavım var heyecanlıyım ve nelere çok dikkat etmem lazım yardımcı olabilirmisiniz üstelik ilk sınavı benle yapıcaklar sabah saatinde hocalar gergin olurmu?

KlausM

80+ Silver
önerim yok ama rahat ol kanka ileride yapacağın piyasaları düşün ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak Enes BAHÇE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önerim yok ama rahat ol kanka ileride yapacağın piyasaları düşün ;)
günlük hayatta kullanıyorum uzun yıllardır şoförlüğüm var ama nasıl birşeyse sınava giriceğim için bi heyecanlı bi garip hissediyorum amatör gibi

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Pukiina
merhaba bu cumartesi 8.20 de sürüş sınavım var heyecanlıyım ve nelere çok dikkat etmem lazım yardımcı olabilirmisiniz üstelik ilk sınavı benle yapıcaklar sabah saatinde hocalar gergin olurmu?
Şöyle diyim bu zamana kadar ne öğrendiysen onu sınav anında uygula. Direksiyon hocan ne dediyse bire bir sınav anında onları yap. Burada birilerinin dediğini ya da çevrenin dediği bir şeyi sakın uygulama. Her zaman direksiyon eğitimine gittiğin gibi rahat ol aynı şekilde sıradan bir gün gibi düşünerek sınava gir. Sen zaten emmniyet kemerini takıyorsan sinyal vermeyi unutmuyorsan ve sinyali verdikten sonra kapatıyorsan şeridinde de kalabiliyorsan (yol tutuşun iyiyse) komisyon zaten her türlü yardımcı oluyor ufak çaplı şeyleri göz ardı ediyor üstelik heycanını almak için seninle sohbet bile ediyorlar sürüş esnasında. Senin burada dediklerimi yapıyorsan zaten, ve park sıkıntın da yoksa rahat bir sınav geçirirsin

OsmanUCR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Osman Uçar
Stresten uzak dur. Sonra benim gibi L parkta geri gelip direksiyonu kıracağın yeri geçip dubalara çarparsın.. 😄
Birde ayak titremen varsa zorlanırsın

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Efe Özkol
ilk sınavı senle yapmaları daha iyi bence, hocalar sonlara doğru daha da sıkılırlar vs. sinyal unutma, panik yapma yeterli

-nisay

80+ Bronze
sinyale dikkat et. parkur sonunda şerit değiştirirken sinyal vermedim diye elemişlerdi.

Top Bottom