Neler Yeni

SuperOnline Benim Adıma Paket Geçişi Yapmış Sanırım

VorleN

80+ Silver
Superonline'ın 500 mpbs'lik paketine geçmek istiyordum bunun için altyapı sorgulaması yaptım sonra turkcell'den aradılar mahallenizde altyapı var fakat apartmanınızda yok gibi bişey dediler apartmana döşenmesi de şimdi başvursak 1 seneyi bulurmuş şuanlık bana 50 mbps vdsl verebiliriz dediler bende bir düşüneyim deyip kapattım.
Şuanda hala Turk Telekom 24/7 kampanyasını kullanmaktayım 15 günü falan kaldı taahhüt'ün o yüzden internet arayışındayım sonra Turknet'ten altyapı sorgulayayım dedim şöyle bir yazı ile karşılaştım:

1661417051177.png

Sonrasında telefonuma baktım bir sms gelmiş Yalin VDSL Hiz Festivali Kampanyası (24 Ay) 50 mbps'ye kadar hızındaki limitsiz tarife başvurunuzu aldık diye
Pakete internetten baktım şöyle:
1661417207201.png

1661417227066.png

50 MBPS için pahalı geldi bana bide taahhütlü olmasına rağmen buna geçmeyi düşünmüyorum sizce geçmeli miyim bide bunlar benim olayım olmadan bu pakete geçiş yapmışlar sanırım onu nasıl iptal edebilirim?

Apartmanıma fiber getirmenin daha kısa yolu var mıdır mahallemde Kablonet Fiber ve Superonline fiber mevcut hemen arkamdaki apartman ikisinden de yaralanabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@RevDeisDou

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,109
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Superonline'ın 500 mpbs'lik paketine geçmek istiyordum bunun için altyapı sorgulaması yaptım sonra turkcell'den aradılar mahallenizde altyapı var fakat apartmanınızda yok gibi bişey dediler apartmana döşenmesi de şimdi başvursak 1 seneyi bulurmuş şuanlık bana 50 mbps vdsl verebiliriz dediler bende bir düşüneyim deyip kapattım.
Şuanda hala Turk Telekom 24/7 kampanyasını kullanmaktayım 15 günü falan kaldı taahhüt'ün o yüzden internet arayışındayım sonra Turknet'ten altyapı sorgulayayım dedim şöyle bir yazı ile karşılaştım:

Alıntıyı görüntüle

Sonrasında telefonuma baktım bir sms gelmiş Yalin VDSL Hiz Festivali Kampanyası (24 Ay) 50 mbps'ye kadar hızındaki limitsiz tarife başvurunuzu aldık diye
Pakete internetten baktım şöyle:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

50 MBPS için pahalı geldi bana bide taahhütlü olmasına rağmen buna geçmeyi düşünmüyorum sizce geçmeli miyim bide bunlar benim olayım olmadan bu pakete geçiş yapmışlar sanırım onu nasıl iptal edebilirim?

Apartmanıma fiber getirmenin daha kısa yolu var mıdır mahallemde Kablonet Fiber ve Superonline fiber mevcut hemen arkamdaki apartman ikisinden de yaralanabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@RevDeisDou
Ara durumu belirt.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Öncelikle imza vb. gerekiyor, abonelik sözleşmesi imzalatmadan bağlatamazlar.
Kabul etmediğini belirt yetkilelere.

VorleN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle imza vb. gerekiyor, abonelik sözleşmesi imzalatmadan bağlatamazlar.
Kabul etmediğini belirt yetkilelere.
Habire sms yolluyorlar pedere arıyacak bakalım fiber döşeseler apartmana düşünmeden geçerim de 1 yılı bulur diyorlar apartman için.

Top Bottom