Neler Yeni

Superonline kopru nasil yapilir?

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Emre Efe
Hocam bu arada şu üründe işinizi çözer. Evet wifi performansınız yine tp link yüzünden pek iyi olmaz ama enazından f/p olarak pcden gigabit alırsınız.
wifi baglanti hizi umrumda degil hocam ya 100mbs telefon tablet icin yeter ben bilgisayara 1gbit veremiyorum bu turlu o can sıkıcı oluyor ama dediginiz gibi switch cozer galiba

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Muhammet Kürkçü
wifi baglanti hizi umrumda degil hocam ya 100mbs telefon tablet icin yeter ben bilgisayara 1gbit veremiyorum bu turlu o can sıkıcı oluyor ama dediginiz gibi switch cozer galiba
Hocam switch en f/p çözüm olur ama eğer bütçe konusunda sıkıntınız yok ise 600tl nin biraz üstünde wifi 5 gigabit portlu giriş seviye bir Router da alabilirsiniz böylelikle elinizde olan modemi evin internet çekmeyen başka bir köşesindede kullanabilirsiniz ama bencede switch daha mantıklı.

Existentia

80+ Silver
direkt kabloyla bağlarsan diğer modeme sorun kalmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,804
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
peki bilgisayara sadece ana modemden kablo cekip internet versem. ikinci modeme bilgisayardan kopru verebilir miyim öyle bir sey mümkün mü?
bunun gibi bir şey ile yapabilirsiniz;
pardon bu 100mbps hız alıyormuş

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Superonline wifi 6 modem kullanıyorum iki katlı bir evde yaşadığım için yukarı katta wifi problemleri oluyor eskiden kalma bir türktelekom modemim var vdsl2 300mbs wireless yazıyor üzerinde ama bunu yukarı kata kopru yapıp bilgisayara ethernet çektiğimde bilgisayara sadece 100mbs iletebiliyor bunun çözümünü bilen var mı? nerde hata yapıyorum?
Araya koyduğun modemde gigabit ethernet desteği yok büyük ihtimalle. O yüzden oluyor.

Top Bottom