Neler Yeni

superonline ping sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
turkcell superonline wdsl 50mps sınırsız internet kullanıyorum 2 senedir hiçbir oyunda ve valorantta ping problemi yaşamadım bu zamana kadar tr sunucularında 15 eu sunucularında 45-50 ping alırken euda 90ping tr de ise 60 pingden aşağı alamıyorum 2 gündür bu sorun var okul açıldığı içinde müşteri hizmetlerini aramak vs uğraşamadım aynı sokakta arkadaşım oturuyor aynı altyapıyı kullanıyoruz ama o türktelekom kullanıyor
buradaki altyapı da türktelekomun ondaki ping değerleri normal durumda bende ise böyle bir sıkıntı var müşteri hizmetleri bu durumu cidden çözermi yoksa ilgileniyoruz diye geçiştirirlermi evde kendim düzeltebileğim bir yol varmı
saat 17 sıralarında oyuna girdiğimde ping değerim normaldi dün pingim 20.00 gibi çıktı 00.00da ise geçti umarım düzelir

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
turkcell superonline wdsl 50mps sınırsız internet kullanıyorum 2 senedir hiçbir oyunda ve valorantta ping problemi yaşamadım bu zamana kadar tr sunucularında 15 eu sunucularında 45-50 ping alırken euda 90ping tr de ise 60 pingden aşağı alamıyorum 2 gündür bu sorun var okul açıldığı içinde müşteri hizmetlerini aramak vs uğraşamadım aynı sokakta arkadaşım oturuyor aynı altyapıyı kullanıyoruz ama o türktelekom kullanıyor
buradaki altyapı da türktelekomun ondaki ping değerleri normal durumda bende ise böyle bir sıkıntı var müşteri hizmetleri bu durumu cidden çözermi yoksa ilgileniyoruz diye geçiştirirlermi evde kendim düzeltebileğim bir yol varmı
saat 17 sıralarında oyuna girdiğimde ping değerim normaldi dün pingim 20.00 gibi çıktı 00.00da ise geçti umarım düzelir
Aramanız iyi olur. Ayrıca TT VDSL üzerinden Superonline pek de iyi bir hizmet veremiyor, bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aramanız iyi olur. Ayrıca TT VDSL üzerinden Superonline pek de iyi bir hizmet veremiyor, bence.
burada türk telekom altyyapısı olmasından dolayı türk telekoma geçmeyi düşünüyorum zaten tahütümün bitmesini bekliyorum

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka firmaları düşündünüz mü?
türkneti de öneriyorlar ama türk telekom cazip geldi bu arada tam olarak 23.20 den itibaren ping sorunu geçiyor saat 20.00 ile 23.20 arası sıkıntı yaşıyorum öğlen saatleri evde olmadığım için bu sorun yaşanıyor mu o saatlerde de bilemiyorum

Top Bottom