Neler Yeni

Superonline taahhüt feshi?

Bugün taahhütün son günü. Arayıp devam etmek istemediğimizi söyledim, talebimin alındığını söylediler. Herhangi bir borcum da yok, e devletten kontrol ettim. Konuşma bittikten sonra internet kesildi hemen ve sonrasında bu aşağıdaki mesaj geldi. Takildigim nokta şu, taahhütün son gününde iptal etmezsek aynı tarifenin taahhütsüz olarak devam edeceği söyleniyor. İptal talebinde bulundum, internet kesildi ama net olarak iptal edildi mi onu anlayamadım. E devlette de aboneliğim görünüyor hâlen. Tekrar arayınca robot 'sizi arayacağız' diyor. Bugün iptal edip yeni internet için başvuru yapmayı düşünüyordum. Bu aboneliğimin iptal olup olmadığını anlamanın yolu var mı? Yoksa Superonline manipüle mi ediyor beni? Bir hafta içinde iptal işlemi tamamlanacak diyor. Mesela üç gün sonra iptal ederlerse bana 'taahhüt bittikten sonra iptal işlemi olmadı, bu nedenle iptal için cayma bedeli ödeyin' derler mi? Net işlerini çok bilmiyorum, bu nedenle dünden beri forumu fazlasıyla meşgul ediyorum, kusura bakmayın.

Ekler

• IMG_20240803_145622.jpg
    IMG_20240803_145622.jpg
    221.5 KB · Hit: 19
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,754
Üyeler
157,282
Son üye