Neler Yeni

Supplementlerin birlikte kullanımı sakıncalımı ?

R1ghtOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Engin
Arkadaşlar merhaba sizden fikrinizi almak istiyorum muallakta kaldım

Sabah
1-Multivitamin
1-Krill yağı
1-D vitamini
2-Burner

Spordan önce
2-Arginine
2-Claa
35 Ml L-Carnitine

Gece yatmadan önce
2-Arginine
2-Zmaa

Toplam - 13 Hap 35 Ml sıvı

Şeklinde bir kombinasyon yapmam sakıncalımidır bilgili kişilerin desteğine ihtiyacım var herkese iyi forumlar dilerim

Atacaq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
atacan garip
herhangi bir sorun yaşamazsın zaten bunlar ilaç değil takviye o yüzden herhangi bir problem yaşamazsın şahsi düşüncem burneri idmandan önce içmen olur

R1ghtOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herhangi bir sorun yaşamazsın zaten bunlar ilaç değil takviye o yüzden herhangi bir problem yaşamazsın şahsi düşüncem burneri idmandan önce içmen olur
Hocam daha öncesindede uzun süreli spor yapmış birisiyim 2 3 senelik bırakışın ardından acayip şekilde kilo alarak tekrardan başladım eski dönemdede burnerı genel olarak sabah veyahut akşam yatmadan önce alıyordum yağ enzimlerinin taşınmasında rol aldığı için açıkcası vakitten ziyade istikrarın önemli olduğunu düşünüyorum tavsiyen için teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim merak ettiğim şey ise kombinasyonun bir zarar ziyanı varmıdır bilgin varmı hocam

Atacaq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
atacan garip
Hocam daha öncesindede uzun süreli spor yapmış birisiyim 2 3 senelik bırakışın ardından acayip şekilde kilo alarak tekrardan başladım eski dönemdede burnerı genel olarak sabah veyahut akşam yatmadan önce alıyordum yağ enzimlerinin taşınmasında rol aldığı için açıkcası vakitten ziyade istikrarın önemli olduğunu düşünüyorum tavsiyen için teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim merak ettiğim şey ise kombinasyonun bir zarar ziyanı varmıdır bilgin varmı hocam
hiçbir zararı olmaz dostum umarım istediğin fiziğe ulaşırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,497
Üyeler
141,146
Son üye
BJK10
Top Bottom