Neler Yeni

Suriyeliler konusu ile ilgili aklıma bişey takıldı

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Mehmet
Şimdi bu kadar olay oldu Türkler Suriyelilere sövdü falan baya bir nefret yorumları gördüm sosyal medyada acaba aynı şeyi Almanya'daki Türkler için de almanlar yapıyormudur? Yapıyorlar ise haklilarmi kafama bu takıldı düşüncelerinizi merak ediyorum (olay sadece Almanya'daki Türkler içinde geçerli değil göçmen,gurbetçi Türkleri kasttettgim için böyle söyledim)

qcil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ahmet
Şimdi bu kadar olay oldu Türkler Suriyelilere sövdü falan baya bir nefret yorumları gördüm sosyal medyada acaba aynı şeyi Almanya'daki Türkler için de almanlar yapıyormudur? Yapıyorlar ise haklilarmi kafama bu takıldı düşüncelerinizi merak ediyorum (olay sadece Almanya'daki Türkler içinde geçerli değil göçmen,gurbetçi Türkleri kasttettgim için böyle söyledim)
Zamanında Almanya'da türkler de hor görülüyordu , ama türkler çalışma amacı ile almanyaya gitmişlerdi , mültecilik gibi düşünmeyin. Zamanında Almanya'da türklere uygulanan baskı sonucu 36Boys gibi türk çeteleri kurulmuştur .

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Halil Karagöz
Kardeşim bak Almanyadaki TÜrkler ve Ülkemizdeki kaçaklar arasındaki en büyük fark bizi Almanlar davet etti gel çalış diye biz kaçarak sınırlarından zorla girerek vatandaşlık almadık bunu bir anla önce. ülkemizdeki kaçakların çoğu sınırdan atlayarak veya sığınma kamplarından kaçarak yasal olmayan yollarla kimlik sahibi oldular. ve ona rağmen bizim ülkemizde sapkınlık ırkçılık yapıyorlar sence bunun neresi bizim almanyadaki çalışmaya giden vatandaşlarımızla aynı ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,033
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Allah korusun ülkemizde savaş çıksa, korkaklar Almanya'ya kaçsa, orada düzene uymayıp üstelik bir de 6 yaşındaki Alman çocuğa tecavüz girişimi olsa evet Almanlarda yaptıklarında haklı olurlar. Bu da masal zaten.

Top Bottom