Neler Yeni

Surround kulaklık mı 7.1 mi?

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut

Simdi aklimda bu kulaklığı almak var 7.1 var mı diye sordum saticiya onun benzer teknolijisi surround var dedi

Onun dışında bu kulaklık da var bunda 7.1 ozelligi mevcut

Genellikle fps oyunu oynuyorum hangisi daha saha iyidir sizce

7.1 kulaklıkta ses oyunda hagi yönden geliyorsa ordan duyuyorsun gamepower medusa bakabilirisin https://www.n11.com/urun/gamepower-...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
bu dediğniz gerçek 7.1 için geçerli game power gibi markalarda sanal 7.1 teknolojisi var ve bu teknoloji berbat gerçek 7.1 kulakçlıklarda aşırı pahalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

atıgınız h2000p iş görür ama önerim 7.1 kapalı olarak kulanmanız

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu dediğniz gerçek 7.1 için geçerli game power gibi markalarda sanal 7.1 teknolojisi var ve bu teknoloji berbat gerçek 7.1 kulakçlıklarda aşırı pahalı

atıgınız h2000p iş görür ama önerim 7.1 kapalı olarak kulanmanız
Peki h2033d nasildir ondan siparis ettim 700tl ye mert bayantemurdan incelemesini izledim gayet memnun kaldı kulaklıktan

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HOCAM O TARZ KANALARA MARKALAR PARAYI BASIYO İNCELE DİYO O TARZ KANALARA GÜVÜENME H2000P AL GEÇ
Mikrofon vs ses seviyesini de dinledim fena degildi gayet iyiydi satıcıya sordum 7.1 var mı diye surround var dedi benzer teknoloji kötü müdür bu kulaklık

Su kulaklık

HOCAM O TARZ KANALARA MARKALAR PARAYI BASIYO İNCELE DİYO O TARZ KANALARA GÜVÜENME H2000P AL GEÇ
Kulaklığı biraz inceledim h2002p ye gore daha hoş gözüktü gozume siparisini verdim eve gelsin bi inceleyecegim begenemezsem iade

Son düzenleme:
Mikrofon vs ses seviyesini de dinledim fena degildi gayet iyiydi satıcıya sordum 7.1 var mı diye surround var dedi benzer teknoloji kötü müdür bu kulaklık

Su kulaklık

Kulaklığı biraz inceledim h2002p ye gore daha hoş gözüktü gozume siparisini verdim eve gelsin bi inceleyecegim begenemezsem iade
hocam atıgım modele göre baya kötü dahili ses kartı yok modelde bence iptal edin pişman olabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİR GÜNYOL

Su kulaklık

bende h2002p ile h2033d arasinda kalip 2033d almak istemistim kulaklıktan memnunmusunuz ona göre 2002p alıcam

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Gorkem Yavuz

Simdi aklimda bu kulaklığı almak var 7.1 var mı diye sordum saticiya onun benzer teknolijisi surround var dedi

Onun dışında bu kulaklık da var bunda 7.1 ozelligi mevcut

Genellikle fps oyunu oynuyorum hangisi daha saha iyidir sizce
Surround da 7.1 de aynı şey knk

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
bende h2002p ile h2033d arasinda kalip 2033d almak istemistim kulaklıktan memnunmusunuz ona göre 2002p alıcam
2033d aldim sesleri cok guzel veriyor kulaklık tok duruyor hosuma gitti 700tl ye aldim ben kulaklikta rgb sevmedigim icin bunu sectim

Top Bottom