Neler Yeni

Yardım Suya Yağmura Dayanan elektrikli Scooter Tavsiyesi (ERZURUM)

Onur.kyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
onur
Bütçe
25000
Özeti başlığa da yazdığım gibi. Erzurum da yurtta kalıyorum. Katlanabilir olması benim için önemli akşamına odaya alıp sabahına çıkartmak için. Fakat kışları kar ve buz etkeni çok oluyor. Karda buzda gitmekten yana sıkıntı yok. Tek korkum bataryaya ya da herhangi bir yerine zarar gelmesi durumu. Bataryanın bulunduğu aksanı Streç Filmle kaplama fikri var kafam da fakat ne kadar olur ne kadar olmaz. Korur mu korumaz mı emin olamadım. Özellikle yurt okul ve hastane arasında yol kenarları gerçekten çok yağmurlu ve ıslak oluyor. Araçların su sıçratmaları ayrı. Benden yana sıkıntı yok daha önce de 1 yıl normal bisiklet kullanan biri olarak alışkınım bu gibi durumlara. Dediğim gibi tek ama tek korkum scootere herhangi bir zarar gelmesi. Limit 25 bin. Kilom 90 boyum 182 yollar çok yokuşlu değil. Arada hava güzel olursa belki kız arkadaşımla birlikte binebilirim.

Her neyse özetle yağmura, suya dayanacak zarar görmeyecek lastikleri de az inç olarak büyük olan. ABS olan bir scooter arıyorum. Herhangi bir scooterı yağmura, kara ıslaklığa karşı korumak için yöntemi olanları da bekliyorum.

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
organize sanayinin orda ki yurtta mı kalıyorsun

Onur.kyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
O dediğin yer nurettin topçu'yla oğuzhan yaşar oluyor. Ben bı tık daha yakındayım ibrahim hakkı da
evet ismi aklıma gelmedi bende nurettin topçuda kalmıştım 2016 ile 2018 yıllarında

Top Bottom