Neler Yeni

Taahhütsüz internet önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihan Kurubaş
Arkadaşlar selam. Yaklaşık 7-8 aydır GıbırNet kullanıyorum ve 240 TL'lik fatura ödüyorum. Fakat 2 gün önce gelen sms ile bir sonraki faturamın 370 TL olacağını öğrendim. O mesajdan sonra birkaç iss baktım ve 3 tane sağlayıcı arasında kaldım. Bunlar PoyrazNet, Comnet ve Millenicom. Diğer sağlayıcılara da baktım elbette fakat fiyattan dolayı çok da ilgilenmedim o tarafla. İşin özü, bu 3 sağlayıcı arasından hangisini önerirsiniz?

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Talat
bende gıbırnet kullanıyorum öyle bir mesaj almadım 220 tl ödüyorum

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
YUSUF KAYA
ben türknetten mileniye geçtim memnunum bir sıkıntı çıkmadı şuana kadar kesilme yavaşlama gibi şeyler yaşamadım sadece başvurmadan önce yaptığım hız testi değerlerini alamıyorum o kadar

eren28tr

80+ Gold
Arkadaşlar selam. Yaklaşık 7-8 aydır GıbırNet kullanıyorum ve 240 TL'lik fatura ödüyorum. Fakat 2 gün önce gelen sms ile bir sonraki faturamın 370 TL olacağını öğrendim. O mesajdan sonra birkaç iss baktım ve 3 tane sağlayıcı arasında kaldım. Bunlar PoyrazNet, Comnet ve Millenicom. Diğer sağlayıcılara da baktım elbette fakat fiyattan dolayı çok da ilgilenmedim o tarafla. İşin özü, bu 3 sağlayıcı arasından hangisini önerirsiniz?
nerede yaşıyorsun?

Shix2x

80+ Bronze
Millenicom kullaniyorum bu ay 320 tl'den 470'e cikarttilar.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
ben türknetten mileniye geçtim memnunum bir sıkıntı çıkmadı şuana kadar kesilme yavaşlama gibi şeyler yaşamadım sadece başvurmadan önce yaptığım hız testi değerlerini alamıyorum o kadar
100Mbps 480TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihan Kurubaş

Milleni hakkında çok olumsuz yazı gördüm. Genellikle müşteri hizmetleri ve kopmalarla ilgiliydi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende gıbırnet kullanıyorum öyle bir mesaj almadım 220 tl ödüyorum

Bana gelen mesaj bu hocam.

Ekler

• gıbırnet.jpeg
    gıbırnet.jpeg
    158.8 KB · Hit: 11

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes
millenicomun normal faturası 480tl yeni gelene 280 veriyo 3-5 ay sonra 480 yapar

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
YUSUF KAYA
Milleni hakkında çok olumsuz yazı gördüm. Genellikle müşteri hizmetleri ve kopmalarla ilgiliydi.
ben daha yaşamadım ve müşteri hizmetlerine işim düşmedi ama yavaşlama kopma gibi bir sıkıntısı yok yani en azından benim için kullanan biri olarak yorumumu söylüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihan Kurubaş
ben daha yaşamadım ve müşteri hizmetlerine işim düşmedi ama yavaşlama kopma gibi bir sıkıntısı yok yani en azından benim için kullanan biri olarak yorumumu söylüyorum

Altyapınızın desteklediği hızın ne kadarını alıyosunuz peki?

Top Bottom