Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim?

ceto59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yağız çetin
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntülebunlar sadece bir kaçı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

kalanını araştırabilirsin
Bunlar her firmada var bu da şahıs şirketi diye attığın yalanın kanıtı https://bigpara.hurriyet.com.tr/haberler/genel-haberler/bnet-comnet-i-satin-aldi_ID422688/

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
2012 den önce de faaliyetdeydi sonra battı 2012 de tamamen sağlam bir şekilde piyasaya döndü
ben şahıs şirketi diye biliyorum bir yerde okumuştum fakat bu bir şey değiştirmiyor, şikayetler ortada. Sizin attıklarınız hız, ping olarak şikayetler ikisi farklı şeyler.

ceto59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yağız çetin
ben şahıs şirketi diye biliyorum bir yerde okumuştum fakat bu bir şey değiştirmiyor, şikayetler ortada. Sizin attıklarınız hız, ping olarak şikayetler ikisi farklı şeyler.
hiç böyle sorunlar yaşamadım çok şükür her firma da böyle şikayetler var asıl sizinki funboy Luk bilmeden yorum yapmayın ben daha önce netspeed de deneyimledim gece interneti kesiyorlardı 35 MB pakette 27 MB internet alıyordum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hiç böyle sorunlar yaşamadım çok şükür her firma da böyle şikayetler var asıl sizinki funboy Luk bilmeden yorum yapmayın ben daha önce netspeed de deneyimledim gece interneti kesiyorlardı 35 MB pakette 27 MB internet alıyordum
yaşadınız demiyorum zaten :D mesela kendiniz diyorsunuz 35 fakat 27 alıyordum diye, hizmetini iptal etmemişler rastgele

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,840
Üyeler
156,531
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom