Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
mehmet ali oğuz
başka operatöre geç kontörlü hatta sonra geri turkcell'e dön ucuza alırsın ben her sene yapıyorum
500 cayma bedeli çıkıyor ama 12 ay a vurunca güncel fiyatlara bakınca her türlü karlı gibi duruyor. Vodafone hazırkart geçip geri geleceğim bakalım 561 diye numaram online taşıyamıyorum hata veriyor :p

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Semih
500 cayma bedeli çıkıyor ama 12 ay a vurunca güncel fiyatlara bakınca her türlü karlı gibi duruyor. Vodafone hazırkart geçip geri geleceğim bakalım 561 diye numaram online taşıyamıyorum hata veriyor :p
Ben taahütüm bittiği zaman yapıyordum cayma bedeli çıkmasın diye. Eğer bitmesine çok kalmadıysa bekle bence.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
mehmet ali oğuz
Ben taahütüm bittiği zaman yapıyordum cayma bedeli çıkmasın diye. Eğer bitmesine çok kalmadıysa bekle bence.
Gelir mi tekrar 45 gün felan var. :( Elde boru gibi sözleşmeler kalmasın :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hüdayi Y.
Discord
YorgunOyuncu
tanıdık turk telekom calısanım söyledi bunu araştırmadım ama inandım açıkçası eskiden aynı gün içerisinde değiştiriyorduk. Ama mantıken yeni bir faturasız hatta geçsem bile taahütlü olsa bile cayma hakkım mevcut bir yol yordam bulunur gibi
Sadece yeni hatlarda 90 gün operatör değiştirme kısıtlaması var. Detay:

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Instagramın kapatıldığı şu günlerde vpn bloklayan şirkete taahhüt bağlamayın. Tadınız kaçmasın sonra. Ben enayilik edip bağladım 2 yıllık aldığım vpn elimde patlayacaktı, gidip Vodafone da aldım. 2 tane aboneliğe para verdim 1 yıl boyunca. Ben yandım siz yanmayın.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Instagramın kapatıldığı şu günlerde vpn bloklayan şirkete taahhüt bağlamayın. Tadınız kaçmasın sonra. Ben enayilik edip bağladım 2 yıllık aldığım vpn elimde patlayacaktı, gidip Vodafone da aldım. 2 tane aboneliğe para verdim 1 yıl boyunca. Ben yandım siz yanmayın.
Kyk yurdunda Vodafone rezaleti çekilmiyor

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Ben zaten turkcell kullanıyorum ama faturasız diye herhangi bir taahütüm yok buna geçemez miyim?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
mehmet ali oğuz
Ben zaten turkcell kullanıyorum ama faturasız diye herhangi bir taahütüm yok buna geçemez miyim?
Sanırım başka operatöre hazırkart olarak geçip tekrar geri gelmen gerekiyor senin de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,131
Üyeler
155,211
Son üye
batbat16
Top Bottom