Neler Yeni

Tablet önerisi istiyorum

smtkrrsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Samet Karaarslan
Instagram
smt_krrsln
Discord
Smtkrrsln#1953
Arkadaslar üniversite için tablet önerisi istiyorum aklımda samsung tab 8ultra veya samsung s9+ var ikiside aynı fiyat nerdeyse özellikleri aynı fakat s9+ bi tık daha yeni jenerasyon kötü kısmı ekran boyutu küçük biraz.
aklımdada diyorum acaba hani o kadar pahalı bi şeye gerek yok samsung tab7 fe al geç aynı işlevi görücek oyunmu oynucaksın sanki o özellikler falan bütcem 10-20k arası şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan
Tam paketli bir şey istiyorsan 12300 tl ye ( HUAWEI sitesinde 12999 tl ve 700 tl indirim vardı en son) ”HUAWEI matepad Air” var. Klavye + kalem ile birlikte geliyor. Tabii ki dediğin modellerden performans ve boyut olarak daha düşük olabilir (s7fe den çok daha iyi) ama mantıklı geldi degerlendirebilirsin.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Kangal Kangaoğlu
Tam olarak ne için kullanacaksınız bilmiyorum ama ben sırf yazı yazmak ve soru çözmek için matepad 11 2023 aldım, ben aldıktan sonra paperlike modeli çıktı, bunu almasaydım paperlik'ı alırdım. Ben memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan
Tam paketli bir şey istiyorsan 12300 TL ye ( HUAWEI sitesinde 12999 TL ve 700 TL indirim vardı en son) ”HUAWEI matepad Air” var. Klavye + kalem ile birlikte geliyor. Tabii ki dediğin modellerden performans ve boyut olarak daha düşük olabilir (s7fe den çok daha iyi) ama mantıklı geldi degerlendirebilirsin.
Fiyat 13500 tl olmuş. 700 tl indirimle 12800 e geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam olarak ne için kullanacaksınız bilmiyorum ama ben sırf yazı yazmak ve soru çözmek için matepad 11 2023 aldım, ben aldıktan sonra paperlike modeli çıktı, bunu almasaydım paperlik'ı alırdım. Ben memnunum.
Hocam internetten indirilen apk dosyalar çalışıyor mu acaba huawei tabletlerde

BabaVoss7

80+ Silver
Apklar çalışıyor. Google uygulamalarıda bi şekil çalıştırıyoraunuz sıkıntısız. Bende 2022 matepad11 var memnunum. Tavsiyem film dizi izleyecekseniz amoled veya oled bi ekran almanız. Benim beğenmediğim tek yçn o. Gece film izlerken kenardaki boşluklar tam siyah olmuyor haliyle. Matepad air filan öyle diye biliyorum. S8 ultra çok büyük. Neredeyse bi laptop ekranı kadar hatta tam olarak o kadar. Ben olsam bitçe var ise 9+ alırdım. Ama iş görecekse matepad air gibi modelleri tavsiye ederim klavyeli kalemli çok işlevsel bence. Tek sıkıntısı uygulamalarla uyğraşmanız lazım apk olduğunuz için tek tek zaman zaman güncellemeniz lazım o kadar. Samsung ekosistem kurduğum için sonraki tabletim de samsung olur büyük ihtimal

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Kangal Kangaoğlu
Fiyat 13500 TL olmuş. 700 TL indirimle 12800 e geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam internetten indirilen apk dosyalar çalışıyor mu acaba huawei tabletlerde
Uygulamaların çalışmasında sıkıntı yok, sadece bazı uygulamalarda mesela google ile oturum açacaksan sıkıntı verebiliyor. gbox diye bir uygulamayla google uygulamalarını indirip kurabiliyorsun hiç sıkıntı olmuyyor.

smtkrrsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Samet Karaarslan
Instagram
smt_krrsln
Discord
Smtkrrsln#1953
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
huawei istemiyorum ünide not almak/pdflerden kitapları kullanmak vs amaçlı bi tablet istiyorum

Top Bottom