Neler Yeni

Takas Sonucu Dava Edi̇li̇yorum?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Hocam şuan boşa tedirgin oluyorsun diyorumya sana araba satarken notere gidiyorsun ya hani PC dede aynı durum olsa keza pc'ye expertiz yaptırmaz ise örnek gene elinde bir şey yok yani anlayacağınız noter onaylı takasa dair bir belge yoksa ne hiçbirsey sunamaz devlete sunduğu sohbetin geçerliliği yok :) bilgin olsun
Ciddimisin içimi ferahlartin panit atak olmuş durumdayım teşekkür ederim

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Böyle olaylarda herhangi bir sıkıntı olmaz lakin siz de kayıtlar var konuştuğunuza dair ve her şey belli netice de. Sağlam gözüken bir ürünü veriyorsunuz ve takas yoluyla değiş tokuş yapıyorsunuz ilk gün eğer size bilgi vermemiş günler sonra bir sıkıntıdan bahsediyor ise bu karşı tarafın hatasından ötürü kaynaklı olabilir.

Size durumu anlatmadan önce neden servise yolluyor misal demek ki kendi hatası idi size bu konuyu değinmeden servise ürün yolluyor ise zaten işin içinde belli ki başka olaylar var.

Garantili ürün satıyorsanız zaten bunun bilincinde almıştır. Teknolojik aletler 1 saniye sonra ne olacağı belli değil. Siz Mağaza veya bir firma değilsiniz garantisi siz olup bir sıkıntı da ürünü tekrar geri alma gibi bir olasılığınız bence yok.

Mantık çerçevesinde düşününce firmalar mağazalar yeri geliyor iade kabul etmiyor ise siz bir de çalışan ürünün görselleri ve kanıtı var iken içinizi ferah tutun kafanızı rahatlatın açın bir film izleyin doğa yürüyüşü yapın keyfinize bakın.
Arkadaş çok güzel bir dille tüm sürecin sonucunda olabilecekleri ve haklarını anlatmış. Eline sağlık.

Ek olarak ortada fatura vb bir belge olmadığı için yasal olarak hak talep edemez. Ayrıca yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi sana söylemeden servise gitmesi senin lehine bir durum ki bu çok güçlü bir koz. Aranızdaki konuşmalarda da elbet takas sonrası bir teşekkür yazısı bulunuyordur diye düşünüyorum. Velev ki bir durum oldu - ki bu çok çok düşük bir ihtimal-, bu yazıyı göstermen yeterli olacaktır kanımca.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Noter onaylı imzalı bir belge yok 2'nizde neyi kime şikayet ediyor olaya böyle bakarsan her şey açık zaten kafana takma engelle geç
Tamamdır teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş çok güzel bir dille tüm sürecin sonucunda olabilecekleri ve haklarını anlatmış. Eline sağlık.

Ek olarak ortada fatura vb bir belge olmadığı için yasal olarak hak talep edemez. Ayrıca yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi sana söylemeden servise gitmesi senin lehine bir durum ki bu çok güçlü bir koz. Aranızdaki konuşmalarda da elbet takas sonrası bir teşekkür yazısı bulunuyordur diye düşünüyorum. Velev ki bir durum oldu, bu yazıyı göstermen yeterli olacaktır kanımca.
Konuşmalar bulunuyordu lakin telefonuma zorunlu olarak format attım çünkü bozulmuştu ve her şey gitti Google driver da bulabildiğim tek şey test attığım video ve fotoğraflar ama sanırım dava olursa bütün yazışmalar ortaya çıkıyormus

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Tamamdır teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuşmalar bulunuyordu lakin telefonuma zorunlu olarak format attım çünkü bozulmuştu ve her şey gitti Google driver da bulabildiğim tek şey test attığım video ve fotoğraflar ama sanırım dava olursa bütün yazışmalar ortaya çıkıyormus
Dava mava yok, olmaz endişelenme. Senin için rahat olsun. Kendinde diyorsun, testleri gönderdim. Bozuk dahi olsa bunu görüp kabul ederek takas gerçekleşmiş. Bu durumda ortada bir problem yok. İçin rahat olsun.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Dava mava yok, olmaz endişelenme. Senin için rahat olsun. Kendinde diyorsun, testleri gönderdim. Bozuk dahi olsa bunu görüp kabul ederek takas gerçekleşmiş. Bu durumda ortada bir problem yok. İçin rahat olsun.
Saolun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,186
Üyeler
157,490
Son üye
darkdevil19
Top Bottom