Neler Yeni

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
Ben bunu beklemiyodum ben şunu beklemiyordum diyenler gidin kendiniz yapın bu işlerin o kadar kolay olduğunu sananlar bahse varım 2x zoom açarken silah yakınlaştırmada kafayı yerler.

Jacket

80+ Silver
Ben bunu beklemiyodum ben şunu beklemiyordum diyenler gidin kendiniz yapın bu işlerin o kadar kolay olduğunu sananlar bahse varım 2x zoom açarken silah yakınlaştırmada kafayı yerler.
Ayn cahiller yaşları küçük bence tartışma vaktine zamanına yazık yazdığı cümlelerden sonra cevap bile verme bence.
ignore et hahahahah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Abi oyun daha geliştirme aşamasında ne bekliyorsunuz ki? GTA 5 de yapım aşamasındayken GTA 4 hud, mapini kullanıyordu. Ayrıca şu animasyonlar bile beklentimi aşırı derecede yükseltti. Tek endişem araç modellemelerinin değişmemesi, umarım tam sürümde GTA 5'teki araçları tekrar görmeyiz.

Atyxah

80+ Silver
BENDE DE GEYTA 7 SIZINTILARI VAR (GERÇEK)

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Frank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Atakan
Instagram
atakanpoolat
Discord
Massacre#4650
Arkadaşlar 2024 hatta 2025 gibi çıkacak bir oyunun sızdırılmış videosunu görüp bu işte fakedir cart curt demeniz çok şaşırtıcı.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Böyle hali ile gömenler kendilerini rezil etmesin, oyun tam çıksın o zaman eleştirin daha iyi olur.

Jacket

80+ Silver
güzele benziyor inşallah yüzme fiziği gta 5'teki gibi berbat olmaz

Böyle hali ile gömenler kendilerini rezil etmesin, oyun tam çıksın o zaman eleştirin daha iyi olur.
Rezil oldular bile olacakları kadar zaten.

Arkadaşlar 2024 hatta 2025 gibi çıkacak bir oyunun sızdırılmış videosunu görüp bu işte fakedir cart curt demeniz çok şaşırtıcı.
Bence 2023 sonu 2024 ortasında gelir kesin bu sızıntıdan sonra Rockstar Games teaser paylaşır diye düşünüyorum artık.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
rockstarın böyle bir şey çıkartması bence mümkün değil. Rockstarın çıkardığı her oyun kendi döneminde devrim niteliğindedir. Gta 5 motorunu cartını curtunu kullanarak bait atmışlar diye yorumladım.
bana gerçekçi gelmedi Rockstar bunun çok daha üstünde bir oyun yapar bence.
oynadınız GTA 5 leri RDR 2 nin başındaki kişiler yok oynadimiz oyunların kalitesini belirleyen belli bir kalitede olmasını sağlayan vizyonunu belirleyen kişi yok GTA trilogi hepimiz gördük Rockstar çok kaliteli firma evet ama o vizyonu sağlayan Dan Houser artık yok o yüzden her an her şey olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,401
Üyeler
147,880
Son üye
Egeyldz.73
Top Bottom