Neler Yeni

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hikayesi GTA V gibi çöp olmazsa iyi yine...
gta 5 hikayesi çöp değilki. banka soygunu yapan bir grup arkadaştan hayatta kalan iki kişiden birinin diğerini yıllar sonra bulup gençlik hayali olan bankayı soyma hikayelerini anlatıyor neresi çöp bunun hikaye daha güzel bitebilirdi mesela trevoru öldür michaeli öldür kısmı aşırı saçma ama gta 5'in hikayesi çöp falan değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Caner Karaca
9 yildir cikmayan bir oyunun leaklenmis grafiklerinin gta 5'ten bile kotu olmasi gayet elestirilebilecek bir nokta. yil 2016-2017 olsa tmm der geceriz 2022'de leaklenmis grafikler boyleyse kimse savunmasin su sizintiyi. yemisim algoritmayi. gta 4 o kadar iyi mekaniklere sahip bir oyunken kacimizin oynadigi oyun gta 4 su an? onune gelen grafigine cop demiyor mu? konuya 10iqlar toplanmis fanboyluk tasliyor.
Nerden biliyorsun 9 yıldır geliştirildiğini ya 1 sene önce başladılarsa?

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Caner Karaca
gta 5 hikayesi çöp değilki. banka soygunu yapan bir grup arkadaştan hayatta kalan iki kişiden birinin diğerini yıllar sonra bulup gençlik hayali olan bankayı soyma hikayelerini anlatıyor neresi çöp bunun hikaye daha güzel bitebilirdi mesela trevoru öldür michaeli öldür kısmı aşırı saçma ama gta 5'in hikayesi çöp falan değil
Çöp değil de bi vice city yanında çok düşük kalıyor

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Jacket

80+ Silver
53 dakikalık erken oynanış dan sızan görüntüler kesinlikle tam izleyin.

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
50Dk'lık leak mi olur kardeşim adam nerdeyse oyunu bitirecek bana inandırıcı gelmedi.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Sadece 19.999 TL ye raflarda yerini aliyor!

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,058
İsim
Lokman Doğan

Oyun PS4 e de geliyor çok yüksek ihtimal PS4 ün ana menüsü sızıntılar da ve geliştirilen console list kısmında var oyunla ilgili çoğu şey sızdı.
oyun Vice City de geçiyor oynanış da sızan kısımlarda.
10 yıldır böyle oyun yapacaklarsa yapmasınlar . İnşallah böyle değildir üzülürüm cidden

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Caner Karaca
Bana inandırıcı geldi. Grafiklerin mobil gibi gözükmesi sızdıran kişinin oyunu debug moduyla oynamasından dolayı. Final hali GTA 5'ten daha iyi olacaktır (ama ne kadar iyi) çok bir fark göreceğimizi sanmıyorum grafik anlamında devrim gibi şeyler gelmesini beklemeyin. Ben tamamen Vice City haritasını ve hikayeyi merak ediyorum. Tommy Vercetti gibi bir adamdan sonra bakalım bu 2 karakter nasıl.

Top Bottom