Neler Yeni

Taksitli Hazir Sistem Mi Yoksa Toplama Mı ?

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
Bütçe
22000
Hazir sistem önerisi ?
Bir süredir pc toplamayi düşünüyorum nakit olmadığı icin de hazir sistemlere bakıyorum baktığım sitelerdeki taksit imkani olmasina dikkat ediyorum evet ustune 5-6k koyuyor maalesef
Merak ettigim hangi siteden hangi hazir sistem almak daha mantıklı oyun tabanlı bi sistem peşindeyim
20-24k arasi bir pc bulmaya çalışıyorum bulduklarımı sizlere bırakıyorum bu sistemlerden birini almak mantıklı mi ne kadar performans oyun odakli olur bunu ogrenmek istiyorum baska onerilere de açığım tabii ki

1. http://hawkgaming.com.tr/frost-ryze...ng?utm_source=ig&utm_medium=paid&utm_campaign
Bu sistemi 5600 ve 80+ kasa olacak sekilde güncelledim

2. https://www.incehesap.com/zodiak-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45605/

3. https://www.incehesap.com/taurus-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45487/

Yoksa yine benzer sistemi toplama almak mi mantıklı ve toplama alırken taksitle alma sansim olacakmı baktığım sitelerde 5-6 k ustune koyup 12 ay taksitler alabiliyorum cunku

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Alev Fırtınası
Taksit imkanı var bu bütçede en uygun sistem bu. +18 liralık Gskill ram seçip satın alabilirsin.
Soğutucu almalısın. Bu ikisi en f/p olanlar ama X127 daha f/p.
Dark Frezer X123
Dark Freezer X127

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,484
İsim
Emre siyah
Taksit imkanı var bu bütçede en uygun sistem bu. +18 liralık Gskill ram seçip satın alabilirsin.
Dark Frezer X123
Dark Freezer X127
ramleri neden gskill yapsın boş upgrade

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Alev Fırtınası
Hazir sistem önerisi ?
Bir süredir pc toplamayi düşünüyorum nakit olmadığı icin de hazir sistemlere bakıyorum baktığım sitelerdeki taksit imkani olmasina dikkat ediyorum evet ustune 5-6k koyuyor maalesef
Merak ettigim hangi siteden hangi hazir sistem almak daha mantıklı oyun tabanlı bi sistem peşindeyim
20-24k arasi bir pc bulmaya çalışıyorum bulduklarımı sizlere bırakıyorum bu sistemlerden birini almak mantıklı mi ne kadar performans oyun odakli olur bunu ogrenmek istiyorum baska onerilere de açığım tabii ki

1. http://hawkgaming.com.tr/frost-ryze...ng?utm_source=ig&utm_medium=paid&utm_campaign
Bu sistemi 5600 ve 80+ kasa olacak sekilde güncelledim

2. https://www.incehesap.com/zodiak-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45605/

3. https://www.incehesap.com/taurus-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45487/

Yoksa yine benzer sistemi toplama almak mi mantıklı ve toplama alırken taksitle alma sansim olacakmı baktığım sitelerde 5-6 k ustune koyup 12 ay taksitler alabiliyorum cunku
23-23k arası bu gönderideki ilk sisteme bakabilirsin daha f/p bir sistem ama taksit imkanı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ramleri neden gskill yapsın boş upgrade
Bugün araştırdım corsair vengeance'den daha iyiymiş özellikle amd ile daha iyi çalışıyormuş

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dark Frezer X123
Dark Freezer X127
İntel islemciye hiç hakim değilim kullanmadim daha önce

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,484
İsim
Emre siyah
23-23k arası bu gönderideki ilk sisteme bakabilirsin daha f/p bir sistem ama taksit imkanı yok

Bugün araştırdım corsair vengeance'den daha iyiymiş özellikle amd ile daha iyi çalışıyormuş
nerde yazıyormuş link var mı bakayım bende

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

corsair vengeance' amd sistemde kullandim be evet gayret guzeldi

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Alev Fırtınası
nerde yazıyormuş link var mı bakayım bende
Redditte 10 post falan okudum dümdüz gskill ripjawsv vs corsair vengeance lpx diye aratıp bakabilirsin

corsair vengeance' amd sistemde kullandim be evet gayret guzeldi
Sen bilirsin sadece çoğu kullanıcı gskill'i önermiş ve bazıları teknik detay da vermiş QC'si ve bir şeyi daha amd ile daha iyi çalışıyor diye.
Bu grafiğe bakabilirsin bir fikrin olması açısından
1721652860666.png

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,484
İsim
Emre siyah
Redditte 10 post falan okudum dümdüz gskill ripjawsv vs corsair vengeance lpx diye aratıp bakabilirsin

Sen bilirsin sadece çoğu kullanıcı gskill'i önermiş ve bazıları teknik detay da vermiş QC'si ve bir şeyi daha amd ile daha iyi çalışıyor diye.

Bu grafiğe bakabilirsin bir fikrin olması açısından
Alıntıyı görüntüle
yazan çoğu arlarında fark olmayacak ucuz olanı al diyor ve 1 kişi de demişki amd ile daha iyi çalışıyor gskill neye göre acaba

Vatandaki sistem aynı fiyata aynı parçaları üstüne 1 tb ssd verdiği için terchil edilecek bir sistem değil bence
amd isterse diye atıyorum

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Alev Fırtınası
yazan çoğu arlarında fark olmayacak ucuz olanı al diyor ve 1 kişi de demişki amd ile daha iyi çalışıyor gskill neye göre acaba

Bir de yeşil forumun birçok konusu vardı oralarda da gskill önermişler. LPX serisinde sorun olabiliyormuş diye okudum. Tabii ki ikisi de sağlam ve üzmeyen modeller sadece 18 liraya gskill'e geçilir diye düşünüyorum.

İyi yaptın bazıları sadece cs go valo oynayacam diyor onlar için 5600 daha iyi tabii

Top Bottom