Neler Yeni

Tarmak Basketbol ayakkabısı günlük hayatta giyilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mavi battaniye
arkadaşlar ayakkabı bu. Normalde fileli ayakkabılar alıyodum fakat hepsi 2 hafta içinde yılrtıldığı için başka bir alternatif aryışındayım ve böyel bir şey buldum sizce alınır mı ?

serwintes

80+ Gold
giyenleri görüyorum ama önü açılır gibi duruyor bir de deriler de yırtılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

lottonun bir basket ayakkabısı vardı onu almıştım 2 3 defa giydim güzel yırtılmaz bence kolay kolay

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mavi battaniye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
giyenleri görüyorum ama önü açılır gibi duruyor bir de deriler de yırtılıyor

lottonun bir basket ayakkabısı vardı onu almıştım 2 3 defa giydim güzel yırtılmaz bence kolay kolay
link atabilir misin

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
arkadaşlar ayakkabı bu. Normalde fileli ayakkabılar alıyodum fakat hepsi 2 hafta içinde yılrtıldığı için başka bir alternatif aryışındayım ve böyel bir şey buldum sizce alınır mı ?
Bizim arkadaş giyiyor ama kötü duruyor kombinlere gitmez.

QRuder

80+ Silver
giyilebilir bir tipi var fakat buna kombin uydurması :D

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Arkadaşlar kullaniyor ve kullanıyorlar rahat ve sağlam ayakkabı kullanilir

Bu model yirtilabilir gibi ama muadillerine göre daha sağlamdır diye tahmin ediyorum

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
rahat ayakkabı istiyorsan ve izmirdeysen bir öneri yapayım optimum gaziemir nike factory outlete git nike air huarache crator modeli var renk kötü renge takılmam dersen al giy 1000 lira fiyatı vardı haftasonu baktım siyahı olsa alıcaktım hayatımda daha rahat bir ayakkabı giymedim ben daha önceden vardı çakıl taşlı bir yerde garsonluk yaparken sivri taşlar yüzünden altı delinmişti 3 ayda.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
ayaklarım taraklı gibi birde çok yerimde duramam yırtılıyor hızlıca ayakkabı
benimde aynı sorun var çocukluktan beri basketbol ayakkabısı giydiğim için ayaklar biraz geniş oldu yanlardan serçe parmağın olduğu yerden yırtılıyordu hep air huarachenin dışı biraz lastik gibi ama rahat ve yırtılmıyor o şekilde.

Top Bottom