Neler Yeni

tavuk yulaf yumurta yemekten bittim

zawgatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda
Sözde definasyon yapıyorum ama yumurta makarna pilav tavuk yemekten afedersiniz anam ağladı farklı şeyler tüket desen düzgün yoğurt falan o da baydı asıl komik olan ne yağ eridi ne düzgün bişey kaslar dda eridi mi belli değil kafayı sıyıracağım artık disiplin eyvallah ama kasların eridiğini hissediyorum psiklojim bozuldu evde mal mal bağırıp hareketler yapıyorum yardım edin kas istiyorum lanet yağlar bu bodybuildinge başladığımdan beri kafam bozuldu iğne basıcam ama hemşire yok düzgün.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
haro
hafta 1 gün cheat day yap. yapmazsan daha kötü olursun. haftad 1 mutlaka cheat day yaparak vücudu şaşırtman gerekiyor. sıkı diyet yaparsan başarısız sonuç alırsın vücut kendini kitler bir adım ilerleyemezsin.

zawgatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hafta 1 gün cheat day yap. yapmazsan daha kötü olursun. haftad 1 mutlaka cheat day yaparak vücudu şaşırtman gerekiyor. sıkı diyet yaparsan başarısız sonuç alırsın vücut kendini kitler bir adım ilerleyemezsin.
cheat böyle sağlam diyetlere yapılır ama ne yalan söyliyim ben arada yedim yani küçük bir parça çikolata ama abartmadan yada 1 dilim börek neyse ama benim kafamı bozan yağ erimiyor kaslarım eridi mi belli değil göğsüm erimiş gibi hissediyorum kafayı sıyıracağım yani.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
haro
cheat böyle sağlam diyetlere yapılır ama ne yalan söyliyim ben arada yedim yani küçük bir parça çikolata ama abartmadan yada 1 dilim börek neyse ama benim kafamı bozan yağ erimiyor kaslarım eridi mi belli değil göğsüm erimiş gibi hissediyorum kafayı sıyıracağım yani.

senin diyetin anladıgım kadarıyla zaten berbat. seni strese sokmuş psikolojini bozmuş. haftada 1 cheat day yapmazsan vücut kendini stresten kitler ne kilo alırsın ne kilo verirsin. haftada 1 cheat day şart. bilimsel olarak kanıtlarıda var. haftada 1 yapmazsan vücut ben kıtlıktamıyım gibi algılıyor ve kendini kitliyor.

Top Bottom