Neler Yeni

TBMM'ye sunulan teklife göre 1 yıl kullanılmayan telefonların imeisi silinecek

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bunları anlayacak kadar beyinleri olsaydı şu an bu iktidar başta olmazdı, boş yere yorma kendini.
O kadar haklısın ki ama insan böyle şeyleri görünce bazen kendini tutamıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Verme!, dükkan sahibine küfret vermiyom len de olsun bitsin.

Sende beyin fazlalığından sağdan soldan akıyor galiba. Sen kendi beynine bak, boşver başkasının beynini.
Ne içiyorsun? Dükkan sahibi hadi %10'luk kısmı alıyor, ona vermiyorum dedim %50 ne olacak sen mi verecen ? Sana bu yıldızları armağan ediyorum ****

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
ben e sim kullanıyorum, normal sim kart almazsam ve yasa onaylanırsa normal sim kart imei si kapanacak 1 yıl sonra saçmalık :ROFLMAO:

Xenoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan Ata
O kadar haklısın ki ama insan böyle şeyleri görünce bazen kendini tutamıyor.
Bak hala laf atıyor bir tane engelli vatandışımız ddd iq sunu ölçtürse ülke nin zaten düşük olan ortalama iq sunu iyice düşürecek, bunlarla muhattap bile olmayacaksın.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bak hala laf atıyor bir tane engelli vatandışımız ddd iq sunu ölçtürse ülke nin zaten düşük olan ortalama iq sunu iyice düşürecek, bunlarla muhattap bile olmayacaksın.
Engelledim bile, anca diriliş ertuğrul izleyip 2023 desin. Rüyada yaşıyorlar.

İceWolf

80+ Silver
Geçen kimliği tespit edilen bir FETÖCÜ burda forum forum gezerek herkese vergi vermeyin yazıları yazıyor ama ABD de düzenli vergi ödüyormuş. :)
Ne içiyorsun? Dükkan sahibi hadi %10'luk kısmı alıyor, ona vermiyorum dedim %50 ne olacak sen mi verecen ? Sana bu yıldızları armağan ediyorum ****
O yıldızları senin eline vermişler zaten, güle güle kullan yıldızlarını.

YazılımKafa

80+ Silver
Boş yere veriyorsun tabii ki de, senden almaya hakları olmayan paraları alıyorlar, ceplerine indiriyorlar. Adamların yaptığı hak da insanların imei atması mı hak değil, biraz kafayı mı kullansan?
Olması gereken verginin düşmesi . Ama vergi bu şekilde diye başkaları verirken sen vermiyorsan o işte sıkıntı var. Düzeltmek istiyorsan düzeltmenin metodu bu değil.

Bunları anlayacak kadar beyinleri olsaydı şu an bu iktidar başta olmazdı, boş yere yorma kendini.
Senin gibi hadsizlere diyecek sözüm yok...

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Olması gereken verginin düşmesi . Ama vergi bu şekilde diye başkaları verirken sen vermiyorsan o işte sıkıntı var. Düzeltmek istiyorsan düzeltmenin metodu bu değil.
Çok haklısın.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

Senin gibi hadsizlere diyecek sözüm yok...
Doğrusu olan illegal şeyi yapmak ki son çare olarak vergi düşsün, vergi düşmüyor işte yıllardır görüyoruz

YazılımKafa

80+ Silver
Doğrusu olan illegal şeyi yapmak ki son çare olarak vergi düşsün, vergi düşmüyor işte yıllardır görüyoruz
Yapıldı da ne oldu düştü mü? Bir faydası oldu mu?
Demek ki doğrusu bu değil.

YazılımKafa

80+ Silver

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,717
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Böyle çok gerekli kanunları çıkarmak yerine, malesef fason üretim yapan yerli telefon firmalarımıza destek verip yerlilik oranlarını arttırmak tabi mantıksız (!) tabii ki 1 günde olmaz ama ne kadar maddi destek+ düzgün eleman o kadar ilerleyiş neticede.

Top Bottom