Neler Yeni

Team T-Force Vulcan Tuf Gaming Alliance

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Ram nasıldır. Fiyatı performansı vs. Kuzenim paçama yapıştı şunu alalım diye fiyat uygun kaçırmayalım nefesim kesildi. Lütfen bilgi verin bende anlatayım. Parasını hak eder mi etmez mi ram ler nasıldır. Kullananlar memnunlar mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
alabilirsin güzel ram d30'da alınabilir

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Daha detaylı anlatabilir misin?
knk neyini detaylı anlatıyım kronik sorunu yok, çipleri dandik değil, soğutma bloğu yeterli, oc potansiyeli eh işte. fiyatına göre iyi ram ballistix veya trident z performansı bekleme

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Ram nasıldır. Fiyatı performansı vs. Kuzenim paçama yapıştı şunu alalım diye fiyat uygun kaçırmayalım nefesim kesildi. Lütfen bilgi verin bende anlatayım. Parasını hak eder mi etmez mi ram ler nasıldır. Kullananlar memnunlar mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
İyi ramler ama aynı fiyata varsa crucial bakilabilir

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.

Ram güzel, SK hynix çip kullanıyor orta şeker bir çiptir, stokta çok rahat çalışır <3

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kullandığım Ram'lerden, yaklaşık 16-17 pc'de bu Ram'leri kullanıyorum. fiyatına göre iyi bir Ram. Bu fiyatta indirimde D30'lar vardı bu iki Ram'lerden başka bu fiyatta adam gibi bir ram yok.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Kullandığım Ram'lerden, yaklaşık 16-17 pc'de bu Ram'leri kullanıyorum. fiyatına göre iyi bir Ram. Bu fiyatta indirimde D30'lar vardı bu iki Ram'lerden başka bu fiyatta adam gibi bir ram yok.
hocam mining mi yapııyorsun

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Mining yapıyordum da bu Ram'ler onun için değil, bu Ram'leri Client'lerde kullanıyorum.

Top Bottom