Neler Yeni

❌İndirim Bitti! TEBILON TebiGame PLAYSTATION 5 5999 TL

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

rtxcan

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar oncelikle tebilon ve ekibine boyle bir kampanya yaptiklari icin cok tesekkur ediyorum, bunun yaninda konuyla ilgili yanlış anlasilmalari ortadan kaldirmak icin sizlere tarayici gecmisimi de gostermek isterim.
IMG-20220627-WA0001.jpg
IMG-20220627-WA0002.jpg
Bugun tebilon tarafindan tebrik edilmek icin arandim, ve urunumu kargoya verdiler, cok tesekkur ederim.
Screenshot_2022-06-27-14-10-23-799_com.android.chrome.jpg

swordfish

80+
Merhaba arkadaşlar oncelikle tebilon ve ekibine boyle bir kampanya yaptiklari icin cok tesekkur ediyorum, bunun yaninda konuyla ilgili yanlış anlasilmalari ortadan kaldirmak icin sizlere tarayici gecmisimi de gostermek isterim.Bugun tebilon tarafindan tebrik edilmek icin arandim, ve urunumu kargoya verdiler, cok tesekkur ederim.
Hayırlı uğurlu olsun hocam, gördüğüm kadarıyla şans eseri kazanmışsınız, tebrik ederim. Bende sizden 10dk kadar sonra buldum ama maalesef stok yok uyarısı aldım :D Herhalde siz bulamasanız ben almıştım ama kısmet, güle güle kullanın.

Yanlış anlaşılma konusunda ise, 500 stoklu hazır sistemleri bile 5 dakikada satın alamayıp sonra burada yalan söylüyorlar diye ağlıyor millet, yaş ortalaması düşük olduğu için fazla ciddiye almamak lazım.

rtxcan

80+ Bronze
Hayırlı uğurlu olsun hocam, gördüğüm kadarıyla şans eseri kazanmışsınız, tebrik ederim. Bende sizden 10dk kadar sonra buldum ama maalesef stok yok uyarısı aldım :D Herhalde siz bulamasanız ben almıştım ama kısmet, güle güle kullanın.

Yanlış anlaşılma konusunda ise, 500 stoklu hazır sistemleri bile 5 dakikada satın alamayıp sonra burada yalan söylüyorlar diye ağlıyor millet, yaş ortalaması düşük olduğu için fazla ciddiye almamak lazım.
Sagolun hocam darisi sizin basiniza

no-name

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar oncelikle tebilon ve ekibine boyle bir kampanya yaptiklari icin cok tesekkur ediyorum, bunun yaninda konuyla ilgili yanlış anlasilmalari ortadan kaldirmak icin sizlere tarayici gecmisimi de gostermek isterim.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleBugun tebilon tarafindan tebrik edilmek icin arandim, ve urunumu kargoya verdiler, cok tesekkur ederim.
Alıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun hocam sonuçta ps5 forum üyelerinden birine gitmiş sevindim 😂 satmayı düşünüyor musunuz acaba yoksa kullanacak mısınız kararınızı merak ettim teşekkürler.

rtxcan

80+ Bronze
Hayırlı olsun hocam sonuçta ps5 forum üyelerinden birine gitmiş sevindim 😂 satmayı düşünüyor musunuz acaba yoksa kullanacak mısınız kararınızı merak ettim teşekkürler.
Teswkkur ederim hocam satmayi dusunmuyorum hazir playstation plus ulkemize gelmisten keyfini cikarticagim biraz

cepcep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet Bartuğ
Valla dostum hayirli ugurlu olsun guzel gunlerde kullanman dilegiyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular