Neler Yeni

❌İndirim Bitti! TEBILON TebiGame PLAYSTATION 5 5999 TL

swordfish

80+
Ben de istemiyordum paylaşmayı. Herkes paylaşmayı isteyince paylaştım. Böyle yaparak binlerce rakip çıkardılar kendilerine belki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanmam
Hocam adamlar kopya bile verdiler sabah ama millet zahmet edip uğraşmadı, sende doğrudan paylaştın. Bulan yine bulsun ama doğrudan şifre bu demek iyi olmadı. Mesela şu an konudan haberi olan adam bile eski mesajlara bakıp rekabete dahil olacak.

Neyse, şans artık ama pek ihtimal vermiyorum. Sabah sakin kafa tekrar ararım.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Hocam adamlar kopya bile verdiler sabah ama millet zahmet edip uğraşmadı, sende doğrudan paylaştın. Bulan yine bulsun ama doğrudan şifre bu demek iyi olmadı. Mesela şu an konudan haberi olan adam bile eski mesajlara bakıp rekabete dahil olacak.

Neyse, şans artık ama pek ihtimal vermiyorum. Sabah sakin kafa tekrar ararım.
Sebebi şuydu. Paylaşacak kişiler vardı biliyorum. Birazdan paylaşıyorum bulup diyenler bulanlar çıktı sonradan gördüysen. Boşa uğraşılmasın dedim de yok yani. Ben aramadım bile

inanc098

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
asdfasf
Yalnız çok mantıklı hareket tebilonun yaptığı kazanmasam bile yeni bir pazarlama stratejisi öğrendim

inanc098

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
asdfasf
Gözümüze yazık ben uyuyorum size başarılar

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Baktım ben 15DK civarı sürdü buldum şifreyi. Söylemeyi düşünmüyorum bu sefer işler sıkıntı arkadaşlar

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Söyleme kanka yeter bulsunlar:D
Aynen öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman gelip konuya buldum yazmayacaksın. İnsanlar ister tabi. Bulduysan sakla kendine . Mantıktan uzak hareketler bunlar
Neye atarlanıyosun tam olarak :D BULDUM ŞİFREYİ BULDUM 2. ŞİFREYİ BULDUM 1İDE BULDUM. Forum burası yazabiliyoruz ben de yazdım. Bulunabiliyor demek ki diye yazdım. Mantıktan uzak olan senin atarlanman

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Bir saattir bakıyorum bende bulamadım sayfayı bilsek işimiz daha da kolaylaşıcak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,497
Üyeler
154,603
Son üye
nefretim_aLa
Top Bottom