Neler Yeni

Teflon Kaplama ile Repel Şemsiye Windproof Seyahat Şemsiye 451,40TL

emre91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
emre can
Hocam sen 4 tane alınca bana 1 tane kalmış, 2 tane alacaktım alamadım 😂

Yada 1 den fazla almayı mı kapattılar acaba 🤔 2. yi almaya çalıştığımda stokta yok diyor.
Arkadaşlarıma da aldım hocam 😅 ben aldığımda stok 3 adet idi, ikinci siparişi geçtikten sonra stok bilgisi kalktı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Arif Dh
Arkadaşlarıma da aldım hocam 😅 ben aldığımda stok 3 adet idi, ikinci siparişi geçtikten sonra stok bilgisi kalktı.
Sepette 1 tane duruyor, belki stok eklerler 😀 Kargo ödememek için prime üyeliği ile uğraşıyordum ☺️ Bir de hanım avm de şuna bak buna bak taciz etti 🥶

emre91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
emre can
Sepette 1 tane duruyor, belki stok eklerler 😀 Kargo ödememek için prime üyeliği ile uğraşıyordum ☺️ Bir de hanım avm de şuna bak buna bak taciz etti 🥶
Bekleme bence hocam, sipariş ver. Stok eklerler ise siparişi iptal edip tekrar alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu var, 2 ocakta da konusu açılmış, tekrar indirime girmiş herhalde.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Arif Dh
Bekleme bence hocam, sipariş ver. Stok eklerler ise siparişi iptal edip tekrar alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu var, 2 ocakta da konusu açılmış, tekrar indirime girmiş herhalde.

Bunu gördüm hocam ama aklım diğerinde kaldı ☺️ Bir sonraki indirime yakalarım artıj, malum havalar ısınıyor. Yazın aşırı sıcaklara kadar bir daha düşer inşallah 🤭

Checkmate

80+ Bronze
Bunun özelliği nedir bilmiyroum am bana fiyat pahalı geldi gratisde 60TL ye şemsiye satılıyordu bir ara tam otomatik. O tarz bir şey alabilirsiniz isteyene resmini de atarım.

hashus01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hüseyin
son iki taneyi kaptım teşekkürler

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kemal Gençer
Arkadaşlar 2 tane almıştım ben de. Hafif rüzgarda durumu fazla iyi değil, rüzgara dayanıklı bir şey istiyorsanız baston şemsiye alın. Ben önceden baston şemsiye kullanıyordum, bu yeni aldığım ona göre küçük. Küçük olduğu için yine biraz ıslanıyorum. Öyle az zor koşullara gelmeyecek gibi bir şemsiye bence.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Cem
Bu mavisi tekrar indirimde.

1708868675119.png

adiltemel

80+
Dahası