Neler Yeni

tek başına sırt kılları nasıl alınır

EDXw

80+
evet soru başlıkta tek başımıza sırt kılları nasıl alınır aşırı zor olmaz mı krem kullanmak falan

Bilgici Bilim

80+ Bronze
normalde böyle şeyler yapmam ama böyle bir konuda yapamadan duramadım...
Taşlama makinesi tek çözüm sonra sürttür :D
Screenshot (52).png

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Lazer epilasyon tek çözüm olabilir.

Bu arada lazer epilasyonu internetten araştırdım. Artık Instagramım full lazer epilasyon reklamlarıyla doldu, teşekkürler.

EDXw

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde böyle şeyler yapmam ama böyle bir konuda yapamadan duramadım...
Taşlama makinesi tek çözüm sonra sürttür :D
Alıntıyı görüntüle
JHDSBGJKADBGDANGJKDFJKGDNSJKG
Lazer epilasyon tek çözüm olabilir.

Bu arada lazer epilasyonu internetten araştırdım. Artık Instagramım full lazer epilasyon reklamlarıyla doldu, teşekkürler.
Rica ederim ne demek. Epilasyonun bende en garanti çözüm olduğunu biliyorum fakat pahalı alternatifte nasıl yapabilirim?

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

LaketrooS

80+ Silver
Bunla alırsın

Ekler

• images (15).jpeg
    images (15).jpeg
    12.2 KB · Hit: 62

EDXw

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Jileti alıp kafanız hizasindan bırakın
yapmasına yaparım da sırtımda benler var onlar sıkıntı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direkt duvara bantlasın jileti sonra aşağı yukarı hareket etsin (!)
Yanlışlıkla totoyu keserim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunla alırsın
Hocam o biraz sıkıntı

Saintes Maries

80+ Bronze
Eşin dostun yok mu hiç yanında. söyle birine alsın kessin. istanbulda oturuyorsan adresini ver ben gelip keseyim. O derece üzüldüm yani :D

EDXw

80+
Eşin dostun yok mu hiç yanında. söyle birine alsın kessin. istanbulda oturuyorsan adresini ver ben gelip keseyim. O derece üzüldüm yani :D
Var da hiç birine güvenmiyorum hocam sırtımı alayım derken başka işe döner diye

Escrita

80+ Bronze
Bu ürün işinizi görecektir, jilet gibi vücudunuzu yaralama derdi yok, makine gibi de görünürde kıl belli olmaz tertemiz yapar. Şimdi ben bunu aldım sırtımı nasıl temizleyeceğim derseniz. Başlığı gayet uygun bunun için ve kolaylık yaratıyor, sol eliniz ile sağ sırt bölgenizi - sağ eliniz ile de sol sırt bölgenize yetişir eliniz diye düşünüyorum o kadar zor bir şey de değil zaten.
Ucuz yollu çözüm arıyorsanız, tüy dökücü kremi alıp sürün direkt tüm sırtınıza sonra da su ile temizleyiniz.
Kreatif çözümler istiyorsanız, duş yerine geçin su akıyor halde dursun. Sırtınızın her yerine kolonya dökün çakmağı çakın sırtınıza canınız acıdığında direkt suyun altına girin, böyle tekrar ede ede sıfır kıl kalıcaktır bir süre sonra. (!)

EDXw

80+
Bu ürün işinizi görecektir, jilet gibi vücudunuzu yaralama derdi yok, makine gibi de görünürde kıl belli olmaz tertemiz yapar. Şimdi ben bunu aldım sırtımı nasıl temizleyeceğim derseniz. Başlığı gayet uygun bunun için ve kolaylık yaratıyor, sol eliniz ile sağ sırt bölgenizi - sağ eliniz ile de sol sırt bölgenize yetişir eliniz diye düşünüyorum o kadar zor bir şey de değil zaten.
Ucuz yollu çözüm arıyorsanız, tüy dökücü kremi alıp sürün direkt tüm sırtınıza sonra da su ile temizleyiniz.
Kreatif çözümler istiyorsanız, duş yerine geçin su akıyor halde dursun. Sırtınızın her yerine kolonya dökün çakmağı çakın sırtınıza canınız acıdığında direkt suyun altına girin, böyle tekrar ede ede sıfır kıl kalıcaktır bir süre sonra. (!)
hocam sondaki o dediğiniz şeyi yaparsam tam olarak şuna dönerim 2dk içinde

e5551465db299d58d97a88345f212f47.jpg

diğer çözümler içinde teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,669
Üyeler
141,740
Son üye
justhecigarette