Neler Yeni

Tek Kasaya Çift Monitör Bağlamak

Liquido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Metin
Tek kasaya çift monitör bağladım ikisi de çalışıyor. Fakat soldaki monitörü ayrıymış gibi kullanamıyorum. Yani soldaki monitörde tıklayıp açtığım şeyler ana monitörümde oluyor kısacası soldaki monitörü gereksiz kılıyor. Birinci monitörden oyun oynarken vb. ikinci monitörden müzik dinlemek, Google'a girmek gibi şeyler yapmak mümkün mü?

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Tek kasaya çift monitör bağladım ikisi de çalışıyor. Fakat soldaki monitörü ayrıymış gibi kullanamıyorum. Yani soldaki monitörde tıklayıp açtığım şeyler ana monitörümde oluyor kısacası soldaki monitörü gereksiz kılıyor. Birinci monitörden oyun oynarken vb. ikinci monitörden müzik dinlemek, Google'a girmek gibi şeyler yapmak mümkün mü?
evet mümkün youtubede bir sürü rehber var bende yapcam önümüzdeki yaz pc alırsam

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
evet mümkün
hani mesajlar kısmı var ya sol altta
orada yansıt var
ona tıklayıp yapabilirsin

Top Bottom