Neler Yeni

Teknobiyotik Rezilliği...

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,314
İsim
Emre
teknobiyotikten kasa ekran kartı dp kablo aldım 3 günde geldi sapasağlam

LvdR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Taha Yerlikaya
Fsp hv pro mu aldın
Aerocool VX PLUS 400W
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube da gezerken bir videoya rastladım
bu videondan sonra bir tane daha gondermisler ama...
bu kadarmi rezil bir firma ürünleri alınır mı? yorumlarda bakin lutden windows kurdurturulmu neden kendin kurmuyosun demeyin lütfen kuracak PC yok.
İllaki hataları olacaktır yani en iyi firmanın bile hatası olabilir sonuçta.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mahmut Vezir
Siz ne sanıyorsunuz ya? Her firmanın elbette hatası oluyor.
Ayrıca piyasada kusursuz firma yok.
iTopya'da alıp memnun olmayan da var, Teknobiyotik'den alıp memnun olan da var.
Yani boş boş "Rezillik" gibi kelimeler kullanmayın.

Attığın sadece 2 tane video, 2 kişide sorun çıktı diye herkeste çıkacak hali yok.
Dalgamı geciyorsunuz?Adam videoya rezillik yazmış bende başlığa bunu yazdım.Önemli olan birinci sistemde sorun olmasi degil 2.video getirdikleri urune bak yorumlara bak ben burda teknobiyotigi kotulemedim ordan alisveris yapacaktim bu video ile karsilastim yaptigi davranis cok yanlis.Bende konu açıyım dedim insanlar ne dusunuyor diye.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sinerji, itopya, incehesap gibi siteleri öneririm. Teknobiyotik bankada pek güven vermiyor.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mahmut Vezir
üslubuna dikkat et kötü olur. ayrıca 1 tane hatası oldu diye o site rezillik mi oluyor ? tekrar söylüyorum konuşmana dikkat et.
Özür dilerim efendim kusura bakmayın ne yaptim ben :D Üslubum gayet yerinde gözünle izlemedigin ortada 1-sistem benim degil sadece bu videolarla karsilastim
2-Onemli olan hata yapmasi degil hatasibi soyleyip sikayetini bildiren adama kurik dokuk urun göndermek.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Özür dilerim efendim kusura bakmayın ne yaptim ben :D Üslubum gayet yerinde gözünle izlemedigin ortada 1-sistem benim degil sadece bu videolarla karsilastim
2-Onemli olan hata yapmasi degil hatasibi soyleyip sikayetini bildiren adama kurik dokuk urun göndermek.
o kırık dökük dediğin şeylerin sorumlusu kargo şirketi oluyor bu teknobiyotik ile alakalı bir şey değil ve ayrıca sistem senin değilse sen neden karışıyorsun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mahmut Vezir
o kırık dökük dediğin şeylerin sorumlusu kargo şirketi oluyor bu teknobiyotik ile alakalı bir şey değil ve ayrıca sistem senin değilse sen neden karışıyorsun ?
Ordan urun almayi dusunuyordumda ondan.
Kargo firmasinin hatasi degil adam aciklamis yorumlarada bakabilirsin sikayet etmis cevap yok ikinci el gondermisler diyor arkadaş?

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
Youtube da gezerken bir videoya rastladım
bu videondan sonra bir tane daha gondermisler ama...
bu kadarmi rezil bir firma ürünleri alınır mı? yorumlarda bakin lutden windows kurdurturulmu neden kendin kurmuyosun demeyin lütfen kuracak PC yok.
teknobiyotik sistem kullanmaktayım hiçbir sıkıntı yok 100 kişiden 1 2 de çıkıyorsa rezillik olmuyor

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Ordan urun almayi dusunuyordumda ondan.
Kargo firmasinin hatasi degil adam aciklamis yorumlarada bakabilirsin sikayet etmis cevap yok ikinci el gondermisler diyor arkadaş?
iyi misin 2. el gönderirler mi çok komiksiniz siz çocuklar.

Top Bottom