Neler Yeni

TEKNOKING-2 vs El Capitan Hangisi Tercih Edilmeli (Nedenleri ile)

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Kardesim söyle söyleyeyim sana sistemin ekranı vs herşeyi hazır ama kasa yok.1 aydır bakınıyorum ama senin gibi bende yeni sistemi bekliyorum.Paylasimlara bakılırsa bugün yayinlanacak gibi eğer düşük bütçeli bir sistem gelirse teknokingi almayı düşünüyorum.
reis discord filan varmı aynı durumdayız ya bazı şeyler sormak istiyorum

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Teknoking 2 yi 3600mhz ram ve r5 3600 yapıp alırsanız mükemmel olur. Ekran ksrtı ısınmasından falan korkmayın o ekran kartında ısınma sorunu falan yok.

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Yok gardasim kullanmıyorum.Yardimci olabileceğimiz bir konuysa buradan da yazabilirsin diğer arkadaşlar da yardımcı olurlar.
Ya Aslında Şimdi D.a yeni sistemi yarın paylaşcak ve Teknokıng2 indirimi bitrse die korkuyorum sen napıcaksın alıcakmısın şimdi (bide d.a yeni sistem büyük ihtimal 4-5k arası olur ve işimize yaramaz onu beklip bu fırsatdan faydalanamamaktan korkuyorum)

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Ya Aslında Şimdi D.a yeni sistemi yarın paylaşcak ve Teknokıng2 indirimi bitrse die korkuyorum sen napıcaksın alıcakmısın şimdi (bide d.a yeni sistem büyük ihtimal 4-5k arası olur ve işimize yaramaz onu beklip bu fırsatdan faydalanamamaktan korkuyorum)
SSD yi 30 TL daha ekleyerek Kingston a2000 2200e 2000 al bence çok daha mantıklı

Virgil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Gökhan
Teknoking al net el capitan kullanıyorum sorunlarıyla 1 haftadır ugrasıyorum kesinlikle tavsiye değildir ssd sorunlu yeşil ekran sorunu vs vs teknoking i r5 3600 yap ssd yide samsung yap sorunsuz kullan isteğine göre sıvı sogutma yada hava sogutma alabilirsin

sistemi geri göndersen bi dert göndermesen bi dert birde 17 gün bekledik gelmesi için

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Teknoking al net el capitan kullanıyorum sorunlarıyla 1 haftadır ugrasıyorum kesinlikle tavsiye değildir SSD sorunlu yeşil ekran sorunu vs vs teknoking i r5 3600 yap SSD yide samsung yap sorunsuz kullan isteğine göre sıvı sogutma yada hava sogutma alabilirsin

sistemi geri göndersen bi dert göndermesen bi dert birde 17 gün bekledik gelmesi için
reis aca yarına kadar bekleyem mi d.a yeni sistem paylaşacak büyük ihtimal ama fiyatı4-5 olur gibi sence nabam şimdi alam mı teknokıng2 yi belki yarına kampanyası biter

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
Web Tekno sistemi 4 gün önce çıkardı açıkcasi 1 gün içinde fiyat artışı beklemiyorum ki dolar yaklaşık 3 gündür 6.81₺ de sabitken dün geceden itibaren 6.76₺ seviyelerine geriledi.Bence yarıni bekle ama sen bilirsin tabi.

Virgil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Gökhan
iyi bir sistem istiyorsan en az 5.5 6k yı gözden cıkarmak gerekiyor bu döviz kurlarında döviz kuru düşse bile pc fiyatları düşmez ama artarsa döviz kuru pc fiyatları artar bence al teknoking i dediğim gibi ben olsam az daha beklemiş olsaydım alırdım teknoking i özelleştirip ssd ve işlemciyi

Top Bottom