Neler Yeni

IOS Telefon almayı düşünüyorum ama yenilenmiş veya ikinci el almak mantiklimi

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Senin bu dediklerin birsey degistirmiyecek ben androide 25k uzeri harcanan paranın cop oldugunu dusunuyorum.
aynen kral böyle devam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ısrar niye diyor. Herkes samsung fanı olmak zorunda değil isteyen S23 alır isteyen iPhone 13 alır yani.
samsung fanı değilim sadece iyi olduğunu söyledim kendimde iphone 11 kullanıyorum?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
aynen kral böyle devam :D

samsung fanı değilim sadece iyi olduğunu söyledim kendimde iphone 11 kullanıyorum?
Kime göre neye göre iyi? Sadece teknik özelliğe bakarak şu daha iyi denecek cihazlar değiller bunlar. Herkesin kendi tercihi ikisine de kötü demem ben.

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
Kime göre neye göre iyi? Sadece teknik özelliğe bakarak şu daha iyi denecek cihazlar değiller bunlar. Herkesin kendi tercihi ikisine de kötü demem ben.
s22 de kullandım kısa bir sure ben ikinci el almıstım ucuza getirmistim 35k verebilicek butcem varken gidip samsung almak cok sacma ve gereksiz geliyor bana android bir telefona 25k uzeri bir fiyatı sahsen ben verme taraftarı degilim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
Yd ip15 pro al seneye Ağustos Eylül gibi yanına ip6s/7/8 gibi bir şey yapar kullanırsın

Tr istiyorsan 27/29k arasına ip13 Ler düşebilir

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
tr olması birtık daha iyi olur bu yurtdısı muhabbetini beni bir aydınlatırmısınız
8 ay ip15 pro yu kullaniyorsun kalan 4 ay sim kartı 6s e takip cebine 6si atıyorsun iCloud hesabını her iki tel ede girip gelen aramaları aktif ediyorsun sonra internet paylasimindan 6sten ip15pro ya internet bagliyorsun 6s e gelen aramalar otomatik ip15pro yada geliyor ama birisini arayacak zaman ip6s ten araman gerekiyor

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
8 ay ip15 pro yu kullaniyorsun kalan 4 ay sim kartı 6s e takip cebine 6si atıyorsun iCloud hesabını her iki tel ede girip gelen aramaları aktif ediyorsun sonra internet paylasimindan 6sten ip15pro ya internet bagliyorsun 6s e gelen aramalar otomatik ip15pro yada geliyor ama birisini arayacak zaman ip6s ten araman gerekiyor
oyle ugrasamam ya tr 13 almak daha mantıklı bence

oyle ugrasamam ya tr 13 almak daha mantıklı bence
ben zaten kucuk olsun ve yanımda tasımadı daha rahat olsun diye 13 istiyordum

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
performans kamera ve ekran bakımından daha iyi samsung sadece aralarındaki tek fark farklı ekosistemlerde olmaları tercih sizin bir şey diyemem ama bana göre ip14 ün yarı fiyatına ip14 den daha iyi bir cihaz almak daha mantıklı geliyor.

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
performans kamera ve ekran bakımından daha iyi samsung sadece aralarındaki tek fark farklı ekosistemlerde olmaları tercih sizin bir şey diyemem ama bana göre ip14 ün yarı fiyatına ip14 den daha iyi bir cihaz almak daha mantıklı geliyor.
Dediğine katılıyorum ama ben bayadır android kullandığım için alacağım zaman genelde yüksek fiyatlara çıkmadım hala aynı şekilde düşünüyorum hazır param varken iyi bir şey alacaksam zaten kendini kanıtlamış bir üründen almayı tercih ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,849
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom