Neler Yeni

Telefon siparişi kargo da iptal edilir mi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Tahir Öztürk
Bu kadar para iphone 16'ya neden veriyorsunuz neden iphone merak ediyorum
Çünkü 2-3 sene kullanıp veya daha uzun süre kullanıp satabiliyorsun üstüne bir miktar ekleyerek son model alabiliyorsun Samsung vs. De ise değersizleşiyor her geçen an
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 pro. 16 düz 60 70k olcak ve hem arka kamera tasarımı hemde 60 HZ çöp. prosuda 80 85k olcak o parayada 15 pro max alınır
16 düz almam zaten 16 pro alabilrim ama ne kadar fiyat farkı olacak ve değecek mi bilmiyorum o yüzden kararsızım

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet
Çünkü 2-3 sene kullanıp veya daha uzun süre kullanıp satabiliyorsun üstüne bir miktar ekleyerek son model alabiliyorsun Samsung vs. De ise değersizleşiyor her geçen an

16 düz almam zaten 16 pro alabilrim ama ne kadar fiyat farkı olacak ve değecek mi bilmiyorum o yüzden kararsızım
Hemen dusmez diye biliyorum

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
629
İsim
Arda doğan

Çünkü millette iphone rahatsızlığı.var ben mimardan mühendisten koskoca fabrika sabihinden gördüm ben teklonijiye para yetiştiremem diyerek iphone almayanı millet iphone alıyo bi telefona hadi işin kamera gereği 30k verirsin ama bunun üstünü vermek aşırı saçma iphone'un değer kaybetmemesinin nedenide zaten bu popüler kültür köleliği virisi iphone iyi diyor diğeri gidip alıyor biri yaw bu iphone diyip neredesye sıfır fiyatlarına yakın satıyor diğerlerine peşinden gidiyor android uzun vadede ios'dan daha uzun vadeli bence iphone 11 ve 13 lerde benim bildiğim kadarıyla destek kesildi bu kadar saçma bi popüler kültür içerisindeyiz işte

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
O çok mantıksız. Git altın al bu mantıkla bakarsan. Keyif için desen daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
hamza ilkaya
Çünkü millette iphone rahatsızlığı.var ben mimardan mühendisten koskoca fabrika sabihinden gördüm ben teklonijiye para yetiştiremem diyerek iphone almayanı millet iphone alıyo bi telefona hadi işin kamera gereği 30k verirsin ama bunun üstünü vermek aşırı saçma iphone'un değer kaybetmemesinin nedenide zaten bu popüler kültür köleliği virisi iphone iyi diyor diğeri gidip alıyor biri yaw bu iphone diyip neredesye sıfır fiyatlarına yakın satıyor diğerlerine peşinden gidiyor android uzun vadede ios'dan daha uzun vadeli bence iphone 11 ve 13 lerde benim bildiğim kadarıyla destek kesildi bu kadar saçma bi popüler kültür içerisindeyiz işte
Dostum hangi telefonu kullanıyorsun

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Olay tamamen marka ve vergi yüzünden bu fiyat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
hamza ilkaya
ĞPASÖDĞAÖDASĞPÖD
Dostum paran yok telefon almıyorsun diye milletin aldığı iphone 15 sana neden saçma yada popüler kültür gibi geliyor onu anlamadım. Benimde param var verdim 85k 15 pro aldım kullanıyorum şimdi bana popüler kültür kölesimi diyeceksin

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Yurtdışında S24 Ultra 512GB 30K civarında. Burada 66K.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emre Turan
16 ciktiginda alt modellere zam gelecek haberi görmüştüm ki gelir buyuk ihtimal dolar 34lere yaklasti guncelleme yapmadilar fiyatlarda onun etkisi de olur hem yeni seriye de bir yonlendirme tarzi olur 16 tanitimini bekleyeceksen onu al diger turlu simdi alacagindan 3-4k zamli alirsin 15 proyu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom