Neler Yeni

Telefonkilifistore adlı Instagram sayfası güvenilir midir?

tsuki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
talha
Instagram
tsukisenshi
Telefonuma kılıf almak istiyordum bu telefonkilifistore adlı sayfada güzel bir kılıf buldum fiyatı da uygun 45TL Instagram'da 30k takipçisi var siteleri yok sanırım ama gönderilerini 40-50 kişi beğeniyor ve 5-6 yorum var sizce satın alınır mı sipariş oluşturucaktım fakat şöyle bir koşulları varmış; "kargoyu teslim alacak kişinin 18 y aş üstü olması gerekir. Ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlandığından dolayı yapıldıktan sonra iade veya iptal edilememektedir. Ürünün sipariş edilip alınmaması durumunda kargo ve ürün masrafları şirketimize zarar olarak geri dönmektedir. Ürün sipariş verilip alınmaz ise firmamız tarafından yasal işlem başlatılacaktır. Onaylıyor musunuz?" diye mesaj attılar. Kargo firması PTT'ymiş acaba PTT eve kadar getiriyor mu yoksa şubeden mi gidip almamız gerekiyor o yüzden mi 18 yaş üstü olması gerekiyor. Ve yasal işlem başlatılacaktır demiş kargo bana ulaşmazsada veya kargoyu teslim etti göstererek böyle bir şey yapabilirler mi yani yasal işlem dedikleri ne olabilir başka sayfadan mı almalıyım bilemedim "sizden gelenler" kısmında da 40-50 adet fotoğraf var sahte mi değil mi bilmiyorum sizce alınır mı?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Güvenilirlerse de bilmeden konuşmayayım ama bana nedense bu tip satıcılar hiç güven vermiyor. Sonuçta resmi bir site veya kurum yok ortada.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
İnsta sıkıntı artık güvenip alcaksan alcan. Ben bi yerden 3 esofman takımı almistim 2 tane yollamislar mesaj attim o kadar hic bakmadılar. Ondan sonra daha kolay kolay almam.

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Telefonuma kılıf almak istiyordum bu telefonkilifistore adlı sayfada güzel bir kılıf buldum fiyatı da uygun 45TL Instagram'da 30k takipçisi var siteleri yok sanırım ama gönderilerini 40-50 kişi beğeniyor ve 5-6 yorum var sizce satın alınır mı sipariş oluşturucaktım fakat şöyle bir koşulları varmış; "kargoyu teslim alacak kişinin 18 y aş üstü olması gerekir. Ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlandığından dolayı yapıldıktan sonra iade veya iptal edilememektedir. Ürünün sipariş edilip alınmaması durumunda kargo ve ürün masrafları şirketimize zarar olarak geri dönmektedir. Ürün sipariş verilip alınmaz ise firmamız tarafından yasal işlem başlatılacaktır. Onaylıyor musunuz?" diye mesaj attılar. Kargo firması PTT'ymiş acaba PTT eve kadar getiriyor mu yoksa şubeden mi gidip almamız gerekiyor o yüzden mi 18 yaş üstü olması gerekiyor. Ve yasal işlem başlatılacaktır demiş kargo bana ulaşmazsada veya kargoyu teslim etti göstererek böyle bir şey yapabilirler mi yani yasal işlem dedikleri ne olabilir başka sayfadan mı almalıyım bilemedim "sizden gelenler" kısmında da 40-50 adet fotoğraf var sahte mi değil mi bilmiyorum sizce alınır mı?
genelde bu tür sayfaların kılıfları silik çıkıyor baskısı kötü olduğu için

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
uzun zaman önce almıştım adını tam hatırlamıyorum ama buydu diye anımsadım ama %30 falan yani hatırladıgım

sonuca gelicek olursak kılıfın üstündeki şekiller 10 kere ss alınınca kalitesini kaybeden fotoğraf gibiydi

not: telefon numarasını silmemişim 😂 benim aldığım yerin sonu 12 36 ile bitiyor baktım aynı yer değilmiş

tsuki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
talha
Instagram
tsukisenshi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzun zaman önce almıştım adını tam hatırlamıyorum ama buydu diye anımsadım ama %30 falan yani hatırladıgım

sonuca gelicek olursak kılıfın üstündeki şekiller 10 kere ss alınınca kalitesini kaybeden fotoğraf gibiydi

not: telefon numarasını silmemişim 😂 benim aldığım yerin sonu 12 36 ile bitiyor baktım aynı yer değilmiş
genelde bu tür sayfaların kılıfları silik çıkıyor baskısı kötü olduğu için
Yani 50 TL için de kimse adam dolandırmaz herhalde.
İnsta sıkıntı artık güvenip alcaksan alcan. Ben bi yerden 3 esofman takımı almistim 2 tane yollamislar mesaj attim o kadar hic bakmadılar. Ondan sonra daha kolay kolay almam.
ptt kargo eve kadar getiriyor mu şubeye gidip mi almamız gerekiyor

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş

tsuki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
talha
Instagram
tsukisenshi
sipariş ettim gelirse güncellerim 30.01.2022
.
güncellemeyi unutmuşum :D sipariş geldi kullandım yeni kılıfa da geçtim kılıf güzeldi ama çok inceydi kamera bölümünüde korumaya almışlar ama kameranın orda baskılar çok az da olsa çıkmıştı genel olarak iyi bir kılıf baskıları hiç çıkmadı 2 3 ayda

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,422
Üyeler
141,713
Son üye
Mistermert
Top Bottom