Neler Yeni

telefonumu kırdım yeni telefon alıcam ne almalıyım

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Selim
Hocam ekranı küçük gelirse 12 64gbde bulursunuz 17k civarına ben ip11 64gb pil80 kf li cihaza 13 diyor ben 12 fln teklif verecem ne kadar düşerse o kadar iyi mantığıyla tertemiz sıfır gibi cihaz piyasası baya düşmüş öncesine nazaran. Bide bu desteğe herkes takmista tamam önemlidir hala 6s/6sp/7p lar milattan kalma güçlendirilmiş deji bataryalarla günümüz giriş seviyesi androidlere kafa tutar seviyede hem CPU tarafında hemde kamera da
Dostum giriş seviye android diyorsun farkındaysan leş islemcilerle Google açarken zorlanıyor onlara kafa tutsa ne olur. İp11 ne Allah aşkına ips o kadar kötü ekrana o kadar para bayilmayin yahu. Orta seviyede Xiaomiden başkası yalan. Üst segmentte de Samsung veya Apple alacaksın. Ben bu bütçeye Xiaomiden alması taraftarıyım. Canı elma çektiyse zaten gerek yok tavsiyeye seçmiştir bile alacağını. Yanlış anlama sadece eleştiri :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,917
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ha öyle mi bu sene 12lerin destek gitmedi diye biliyom
Daha 11 in fişi çekilmedi ki çekilse bile uygulama desteği devam ettiği sürece iphoneler ölmez hala İp 7 plus kullanan arkadaşım var hala akıcı telefon

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
Dostum giriş seviye android diyorsun farkındaysan leş islemcilerle Google açarken zorlanıyor onlara kafa tutsa ne olur. İp11 ne Allah aşkına ips o kadar kötü ekrana o kadar para bayilmayin yahu. Orta seviyede Xiaomiden başkası yalan. Üst segmentte de Samsung veya Apple alacaksın. Ben bu bütçeye Xiaomiden alması taraftarıyım. Canı elma çektiyse zaten gerek yok tavsiyeye seçmiştir bile alacağını. Yanlış anlama sadece eleştiri :)
2. el ip12 mini-12 den hayır gelmez demek mi bu

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Selim
12 aşağısı bence alınmaz. 12 yine alınabilir bence ama 2. el çok büyük risk her şey çıkıyor. Sahte ekran mi dersin toplama anakart mi dersin sahte kasa mı dersin. Yakın arkadaşım yaşadığı için diyorum. Alacaksan en azından aldığın kişi esnaf yeri yurdu belli olsun.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
12 aşağısı bence alınmaz. 12 yine alınabilir bence ama 2. el çok büyük risk her şey çıkıyor. Sahte ekran mi dersin toplama anakart mi dersin sahte kasa mı dersin. Yakın arkadaşım yaşadığı için diyorum. Alacaksan en azından aldığın kişi esnaf yeri yurdu belli olsun.
Telefon alırken açılmamış alacaksın gerekirse pili kötü olsun Max 1k dejinin güçlendirilmiş batarayasi tutar onla da çok iyi olur.

Hocam arkadaşlarımın ip 11/12 su var babamda da ip13 var ip 12 ve 13 arasında normal kullanımda hiçbir fark yok ama kamerada biraz belli ediyor zaten 11 LCD ekran ama kaliteli LCD tabi bir amoled yada oled ekran performansı veremez

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
esnaf tanıdık ondan yana sıkıntı yok zaten 0 da alıcaksan geldiği fiyata vereyim dedi kötü niyetli birisi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon alırken açılmamış alacaksın gerekirse pili kötü olsun Max 1k dejinin güçlendirilmiş batarayasi tutar onla da çok iyi olur.

Hocam arkadaşlarımın ip 11/12 su var babamda da ip13 var ip 12 ve 13 arasında normal kullanımda hiçbir fark yok ama kamerada biraz belli ediyor zaten 11 LCD ekran ama kaliteli LCD tabi bir amoled yada oled ekran performansı veremez
hocam 12 hoşuma gidiyoor 13 çok pahalı 11 in güncellemesi seneye biticek diyolar 12 alırım keyfime bakarım mantigi ile

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
esnaf tanıdık ondan yana sıkıntı yok zaten 0 da alıcaksan geldiği fiyata vereyim dedi kötü niyetli birisi değil

hocam 12 hoşuma gidiyoor 13 çok pahalı 11 in güncellemesi seneye biticek diyolar 12 alırım keyfime bakarım mantigi ile
Aynen dediğin gibi 12 al ben 11 alıp seneye 1.donem takdir alırsam yd ya döneceğim sana da 4 ay batmiyorsa yd 13p denk gelebiliyor 18k ya seneye Eylül'de de 6s alırsın öyle kullanırsın

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
Aynen dediğin gibi 12 al ben 11 alıp seneye 1.donem takdir alırsam yd ya döneceğim sana da 4 ay batmiyorsa yd 13p denk gelebiliyor 18k ya seneye Eylül'de de 6s alırsın öyle kullanırsın
yd olayı beni çok tedirgin ediyor ya çok bi bilgim yok ama sanki telefonu kullanamıcakmışım gibi geliyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Dwayne Rolly
note 12 pro alabilirsin a 54 olabilir azıcık butceyi zorlayım samsungun s serisinin fe modellerine bakarsan basın agrımaz uzun yıllar kullanırsın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
babamın da ekstra para katması sonucunda 13 aldım
Hayırlı olsun hocam bende ona kendi paramla şimdi 11 alıp takdiri alırsam bende babamdan para isteyip ip 13 yada yd15 e geçmeyi düşünüyorum.

Direk kamera koruma lensi al çok kolay çiziliyor marka fark etmez cizmesin yeter yoksa çok kötü gözüküyor

babamın da ekstra para katması sonucunda 13 aldım
Ne kadara aldın?

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Daha 11 in fişi çekilmedi ki çekilse bile uygulama desteği devam ettiği sürece iphoneler ölmez hala İp 7 plus kullanan arkadaşım var hala akıcı telefon
Uygulama desteği de gidiyor ki yavaştan X de gidiyor çoğu uygulama

Top Bottom