Neler Yeni

Yardım Telefonumun İnternetini açınca Ping Çıkıyor? (Sadece benim telefonuma özel)

ErenMaiky

80+ Bronze
oyuna giriyim dediğim telefonumun internetini açınca ping çıkıyor, kapatınca düşüyor telefonuma baktığımda hiç bir şey güncellemiyor?
sadece benim telefonumun internetini açınca oluyor ailedeki diğer kişilerin telefonunun internetini açınca bişi olmuyor.

eren28tr

80+ Gold
oyuna giriyim dediğim telefonumun internetini açınca ping çıkıyor, kapatınca düşüyor telefonuma baktığımda hiç bir şey güncellemiyor?
sadece benim telefonumun internetini açınca oluyor ailedeki diğer kişilerin telefonunun internetini açınca bişi olmuyor.
İnternet hızın nedir ethernet kablosu ilemi bağlısın?

eren28tr

80+ Gold
ethernet kablosuyla bağlanıyom. internet 15 mb - 1.3 upload
dediğim olay 3 gün öncesine kadar yoktu
Telefonun marka modeli nedir zaten aldığın hıza göre normal ping çıkması hocam.

ErenMaiky

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığın hıza göre normal hocam bende o hızda internet kullanıyorken 1 kişi bağlanınca Ping çıkıyordu.
benim telefonuma özel olması garip zaten. büyük ihtimal telefonu sıfırlamadan çözülmez biri telefona girmiş indiriyo heralde gizliden.

ErenMaiky

80+ Bronze
Olabilir hocam bilemiyorum.
neden olduğunu buldum kral. Ben yeni hazır sistem almıştım açarken video çekmiştim 9 dk sürmüş onedrive videoyu yedeklemeye çalışmış .ben şimdi videoyu sildim interneti aç kapa yapınca şuan bir şey olmuyor.

Top Bottom