Neler Yeni

Telekom internet kopması

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
selamlar beyler . bu turktelekom internet de son 1 haftadır günde en az 10 kere kısa süreli internet kopması var sizdede oluyomu ? ?

kablolarımı falan herseyı kontrol ettım bi sorun yok ..

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Evet. Netspeed kullanıyorum ve bugün 7 kere koptu. Normalde hiç böyle bir durum yaşamamıştım.

haryn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Harun Ceylan
Instagram
harunceyl06
Steam
harynn
Discord
haryn
Bende son 5 aydır böyle ADSL ışığı sönüyor 5 dakka sonra tekrar geliyor internet gerçekten sıktı oyunlarımın ortasında gidiyor canım sıkılıyor.

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,374
İsim
Utku
Bende ping uçuyor arada 200, arada 50, çok sıkıldıysa 500 falan oluyor kafasına göre takılıyor. Günde en az 5 kere.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende son 5 aydır böyle ADSL ışığı sönüyor 5 dakka sonra tekrar geliyor internet gerçekten sıktı oyunlarımın ortasında gidiyor canım sıkılıyor.
aynı bendede öle işde ama bende sürekli deil sadece bu hafta böle oldu . ya gece oyunu acık brakıorm sabah oyundan düşmüş oluyo sinir bozucu bsy

LazZiya53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Basri Yayla
selamlar beyler . bu turktelekom internet de son 1 haftadır günde en az 10 kere kısa süreli internet kopması var sizdede oluyomu ? ?

kablolarımı falan herseyı kontrol ettım bi sorun yok ..
Ttneti 5-6 sene kullandım Ben böyle rezalet bir firma görmedim hane diyolarya tüm internet firmaları aynı alakası yok abi ttnet en berbatları

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Soket uçlarına bakın oksitlenme olabilir bunlar sık karşılaşılan arızalar

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende ping uçuyor arada 200, arada 50, çok sıkıldıysa 500 falan oluyor kafasına göre takılıyor. Günde en az 5 kere.
kardo ping yok bende hızda sorun yok .. telekom kaynaklı baglantı kopuklugu oluyo gunde en az 10 kere 1 kaç saat arayla 3 4 dakkalıgna

haryn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Harun Ceylan
Instagram
harunceyl06
Steam
harynn
Discord
haryn
aynı bendede öle işde ama bende sürekli deil sadece bu hafta böle oldu . ya gece oyunu acık brakıorm sabah oyundan düşmüş oluyo sinir bozucu bsy
aynı durumdayım daha 5 dakka önce bidaha gitti artık sinir bozucu duruma dönüştü

Top Bottom