Neler Yeni

Çözüldü✓ Telofonun kilit ekranın kendi kendine değişmesi (Infınıx note 30)

Yusufer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
Merhabalar,Benim infinix note 30 telofonum var ve bu telofonda başta ben kilit ekranını değiştirmeden kendisi her açtığında değişen kilit ekranı koydu.(belki yanlışlıkla basmışımdır diye sorun etmedim.Ama %90 yanlışlıkla basmadım.) Ama bügün o değişen fotoğraflar yerine başka değişen fotoğraflar geldi.Eski değişen fotoğraflar kaldı mı bilmiyorum ama büyük ihtimal onlar gitti.Şimdi kendim kilit ekranını değiştirdim.Bu arada internet full çekmesine rağmen arada çok yavaş (wifi değil kendi internetim).Sizce telefona virüs bulaşmış olabilir mi? Başka bu telonu kullanan kişi bu sorunla karşılaştı mı?

Yusufer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun çözüldü.büyük ihtimal ben kilit ekranını değiştirdim

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ertuğrul Bolat
Xioami telefonlarda kilit ekranını kendi değiştiren uygulama var.Senin telefonda da böyle bir özellik olmalı.İlgili ayarı kapatır veya uygulamayı silersen sorunun çözülür.

Yusufer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim.Ayarlardan bulursam değiştiririm.Bende sorun çözüldü demiştim ama telefona virüs mü girmiş diye şüphem vardı.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ertuğrul Bolat
Reklam görüyorsan virüsden şüphelenebilirsin.Bunun dışında değişmesi telefonun kendi uygulaması veya ayarlarındandır.

Top Bottom