Neler Yeni

Çözüldü✓ Temizlik Sonra Bilgisayar Sorunu

Arif

80+ Bronze
Bi yarım saat fişini çek çalışmasın pc statik vs varsa diye daha sonra fişi tak f panele değdir tekrar
statik kesin vardır hocam işlemciyi elime aldım temizledim ekran kartı falan halının üstündeydi o yüzden korkuyorum işte temiz iş çıkarmamış olabilirim diye ama eminim bir yerine zarar vermedim kendimce pinler konusunda falan rahatım dediğinizi deneyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende hiç ışık yok :) acaba ışıksız serileri de mi var
hocam bu serinin rgbsiz modeli olduğunu düşünmüyorum belki montajı yanlış yapmış olabilirsiniz. Asus uygulamasından renklerini bile seçiyorum kaliteli yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
statik kesin vardır hocam işlemciyi elime aldım temizledim ekran kartı falan halının üstündeydi o yüzden korkuyorum işte temiz iş çıkarmamış olabilirim diye ama eminim bir yerine zarar vermedim kendimce pinler konusunda falan rahatım dediğinizi deneyeyim
Bekle bakalım biraz

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

Arif

80+ Bronze

Ekler

• IMG_0292.jpeg
    IMG_0292.jpeg
    2.1 MB · Hit: 32

AustinYellowM4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Salih Şeker

hocam bu serinin rgbsiz modeli olduğunu düşünmüyorum belki montajı yanlış yapmış olabilirsiniz. Asus uygulamasından renklerini bile seçiyorum kaliteli yani
hocam ön fan değil power düğmesinde led yanmıyor

Arif

80+ Bronze
Hocam peki işlemciyi düzgün oturttuğunuzdan emin misiniz
hocam doğru oturtturduğumu düşünüyorum yanlış oturma gibi ihtimali var mı? işlemciyi bastırmadan yerleştirdim yandaki kolu kitledim çok rahat şekilde oturdu, yanlış taksam yada çalışmaya zorlasam elbet zorlanırdım sanırım

hocam ön fan değil power düğmesinde led yanmıyor
alla alla o zaman rgbsiz modeli varmış

Arif

80+ Bronze
@MuratTheFounderOfGariban hocam :D Sistemimin hiç bir sıkıntısı yokmuş benim salaklığım işlemcinin yerini doğru takmışım sistemde yanlış bir bağlantı yapmamışım ama işlemciyi yerine oturtamışım :DDD Stok fanı bi kaldırdık işlemciyle birlikte geldi hava :D 2 kere daha denedik yine oturmadı işlemci elimize geldi en son sinirlendim işlemciyi yuvaya yerleştirdikten sonra bastırdım anca öyle oturudu. Bu yazıyı bilgisayarımdan yazıyor olmak baya rahatlatıcı geldi saolun her şey için :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
@MuratTheFounderOfGariban hocam :D Sistemimin hiç bir sıkıntısı yokmuş benim salaklığım işlemcinin yerini doğru takmışım sistemde yanlış bir bağlantı yapmamışım ama işlemciyi yerine oturtamışım :DDD Stok fanı bi kaldırdık işlemciyle birlikte geldi hava :D 2 kere daha denedik yine oturmadı işlemci elimize geldi en son sinirlendim işlemciyi yuvaya yerleştirdikten sonra bastırdım anca öyle oturudu. Bu yazıyı bilgisayarımdan yazıyor olmak baya rahatlatıcı geldi saolun her şey için :)
Rica ederim yalnız fan ile gelmesi yanlış taktığını göstermez doğru takılsa bile kimi zaman işlemci ile gelebiliyor. Hayırlı olsun ve geçmiş olsun

Top Bottom