Neler Yeni

Tenda V12 AC1200 Mbps modem nasıl? alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Bütçe
1500
arkadaşlar bu modemi almayı düşünüyorum stok tt modeminide kablo ile buna bağlayıp router olarak kullanacağım 1500tl bütçede bu modem alınır mı uzun yıllar sıkıntısız saçma sapıtmalar olmadan kullanabileceğim bir modem mi yada bu fiyatta önerebileceğiniz başka modem varmı

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,030
İsim
Semih Boran
Router kullanacaksanız almayın modem. mercusys mr60x alarak ve bunu Ttnin verdiği stok modeme bağlayıp, köprü moduna alarak konu kapanabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Router kullanacaksanız almayın modem. mercusys mr60x alarak ve bunu Ttnin verdiği stok modeme bağlayıp, köprü moduna alarak konu kapanabilir.
hocam ana modem çok iyi çekmiyor onu alt kata router olarak çekicez asıl modemin düzgün çekmesi lazım yani mercusys dediğiniz modem olarak kullanılabiliyormu yani demek istediğim router olarak kullandığımın değil modem olarak kullandığımın daha kaliteli olması gerek.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,030
İsim
Semih Boran
hocam ana modem çok iyi çekmiyor onu alt kata router olarak çekicez asıl modemin düzgün çekmesi lazım yani mercusys dediğiniz modem olarak kullanılabiliyormu yani demek istediğim router olarak kullandığımın değil modem olarak kullandığımın daha kaliteli olması gerek.
Bakın, sizin derdiniz wifi zaten. sizin modem ile işiniz yok. Almanız gereken mercusys mr60x.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Batuhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bakın, sizin derdiniz wifi zaten. sizin modem ile işiniz yok. Almanız gereken mercusys mr60x.
hocam biz anlaşamıyoruz heralde kuzenin evi var alt kattada atolyesi var şuanki modemi alt kata kablo ile router olarak çekicek yeni alacağı modemi ise evinde direkt dsl kablosuna bağlayarak modem olarak kullanıcak çoğu vakti evde geçiyo zaten atolyesinde iken müzik falan dinleyecek o yüzden kötü modemi oraya götürücek yani o dediğin mercusys u alırsak router o olucağı için onu aşağı koyduğu zaman evde yine aynı kötü internet olucak önemli olan evdeki internetin wifi kalitesinin artması sonraki düşünce aşağı kata router çekmek

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Ben aldım bu modemi ama beğenmedim.

TP-Link VC220-G3U Modem
Bu daha iyi.

Aşağı router al. Yukarıya da xiaominin extenderini alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

TP-Link VC220-G3U Modem
Bu daha iyi.

aiağıya eski modemi router yapıcam yuarıya sağlam bir modem almak istiyorum 1500 TL ye
Mesaj otomatik birleştirildi:

TP-Link VC220-G3U Modem
Bu daha iyi.

hocam bu eski kötü dediğim modem zaten TP-Link VC220-G3U olan model

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
aiağıya eski modemi router yapıcam yuarıya sağlam bir modem almak istiyorum 1500 TL ye
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu eski kötü dediğim modem zaten TP-Link VC220-G3U olan model
Tenda daha kötü, öyle diyim sana :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798
Son üye
Mert2445