Neler Yeni

Çözüldü✓ Termal macun değişimi sonrası görüntü yok

bekotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berkem merttürk
Termal macunu değiştirdim arkadaki fan soketi düşmüştü acaba onu takarken hasar verdim mi diye düşünüyorum ama bakıyorum hiçbir şey yok Termal macun dışarı taşmamış ama nedense görüntü gelmiyor

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Termal macunu değiştirdim arkadaki fan soketi düşmüştü acaba onu takarken hasar verdim mi diye düşünüyorum ama bakıyorum hiçbir şey yok Termal macun dışarı taşmamış ama nedense görüntü gelmiyor
işlemciyi çıkardın mı termal macunu sürerken

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Hayır çkarmadım
ramleri bir takın hocam belki ramlerden dolayıda olabilir bir defa benimde başıma gelmişti yada anakart güç kablolarını ekran kartınınkini falan çıkarmış olabilir misiniz

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Ramlerinizi kontrol edin. Mesela benim anakartta fanı sökmek için önce ramleri çıkartmam gerekiyor.
Bir de ekran kartınızı falan söktüyseniz belki de güç bağlantısını takmamışsınızdır.

bekotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berkem merttürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramleri bir takın hocam belki ramlerden dolayıda olabilir bir defa benimde başıma gelmişti yada anakart güç kablolarını ekran kartınınkini falan çıkarmış olabilir misiniz
Hocam çok teşekkürler ramleri geri takınca çalıştı

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Top Bottom