Neler Yeni

Termal Macun Önerisi

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
yo
Arkadaşlar laptopumu bakima götüreceğim bir toz temizliği ve termal macununu yenileteceğim oyun vs. oynuyorum
kaliteli üzmeyecek performanslı termal macun önerilerinizi bekliyorum

ConquerorXIV

80+ Gold

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Onur
Mx4 alabilirsiniz

Servise verecekseniz onlar zaten halleder

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
yo

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
🤣 Kim diyo bunu git yorumları oku. Kendim kullanıyorum grizy den daha iyi sonuç verdi. Bari alip test ette ole yorum yap ya 🤣
aynen, yaşı küçük bir arkadaşsın herhalde önce türkçe yazmayı öğren sonra uzun kullanımda yani en az 4 ay süre sonunda olan sonuçlar ile konuş. ben kullanmadığım ürünü önermem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736

ConquerorXIV

80+ Gold
asdasd.PNG

@Muddi sen önce savunduğun ürüne bak sdasdasd hiç güleceğim yoktu. çin malı ne olduğu, ne zaman ortaya çıktığı ve fiyatı da uygun olmayan termal macunu thermal grizzly alman malı en çok bilinen ve en kaliteli ürünle karşılaştıracak kadar cahil olman üzücü...

Muddi

80+
aynen, yaşı küçük bir arkadaşsın herhalde önce türkçe yazmayı öğren sonra uzun kullanımda yani en az 4 ay süre sonunda olan sonuçlar ile konuş. ben kullanmadığım ürünü önermem.
Burda sana Türkçe dersi verecek ve imla kurallarına uyacak durumda değilim işin içinden çıkmayınca çirkinleşmeye çalışan kardeşim anladın. 😂 Sen kullandığın ürünü önerdin bisey mi diyen olduda başkasının da kullanıp önerdiğine kullanmadan yorum yapıp kendinle çelişiyorsun 🤣

ConquerorXIV

80+ Gold
Burda sana Türkçe dersi verecek ve imla kurallarına uyacak durumda değilim işin içinden çıkmayınca çirkinleşmeye çalışan kardeşim anladın. 😂 Sen kullandığın ürünü önerdin bisey mi diyen olduda başkasının da kullanıp önerdiğine kullanmadan yorum yapıp kendinle çelişiyorsun 🤣
yazık kafana...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,987
Üyeler
141,512
Son üye
wilsia
Top Bottom