Neler Yeni

Yeni termal macun almalı mıyım?

1aque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
Yeni sıvı soğutma aldım. Şuan AMD'nin stok soğutmasını kullanıyorum içinde termal macun var işlemcimin (eğer gerek olursa işlemcim ryzen 5 7500f ve sıvı soğutma corsair h100) termal macununu yenilemem lazım mı yoksa kalsın mı. Stok soğutmayı çıkardıktan sonra termal macunu temizleyip yeni termal macun sıkayım mı? Yaklaşık 6 aydır duruyor termal macun.

samaras00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Yeni sıvı soğutma aldım. Şuan AMD'nin stok soğutmasını kullanıyorum içinde termal macun var işlemcimin (eğer gerek olursa işlemcim ryzen 5 7500f ve sıvı soğutma corsair h100) termal macununu yenilemem lazım mı yoksa kalsın mı. Stok soğutmayı çıkardıktan sonra termal macunu temizleyip yeni termal macun sıkayım mı? Yaklaşık 6 aydır duruyor termal macun.
Aldığın sivi sogutucu da zaten termal macun olur .

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Hali hazırda olan macundan kastın şuan işlemcinin üstündeki macunumu diyorsun ? İşlemci soğutucusunu söktükten sonra artık o macunu yenilemen gerekir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,331
Üyeler
140,810
Son üye
taklakınggo
Top Bottom