Neler Yeni

Termal Macun Yardımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Günal
Merhabalar, Bilgisayarımı alalı 4 sene oldu hiç açıp fan temizliği macun yenileme vs yapmadım. Oyunlarda çok takılma ve boşta olsa bile ısınma sorunu var termal macun almayı düşünüyorum. Hangisini alsam kararsız kaldım size bir danışmak istedim. Paylaştığım görselde bilgisayar boşta çalışmakta. Bilgisayarda edit vs yapmıyorum oyun ve internet için kullanıyorum. Termal macuna çok para vermek istemiyorum. Bilginizi aktarırsanız sevinirim.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2020-11-13 140351.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-13 140351.png
    182.3 KB · Hit: 33

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Bu 3 macun yerine hiç almasanız daha iyi, bu macunlar o kadar kaltesiz ki işlemcinin daha sıcak çalışmasını bile sağlayabilir.
Bütçe artırıp MX 4 2019 Edition bakmanızı öneririm. Yaklaşık 30 derece düşüş yaşayabilirsiniz.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Merhabalar, Bilgisayarımı alalı 4 sene oldu hiç açıp fan temizliği macun yenileme vs yapmadım. Oyunlarda çok takılma ve boşta olsa bile ısınma sorunu var termal macun almayı düşünüyorum. Hangisini alsam kararsız kaldım size bir danışmak istedim. Paylaştığım görselde bilgisayar boşta çalışmakta. Bilgisayarda edit vs yapmıyorum oyun ve internet için kullanıyorum. Termal macuna çok para vermek istemiyorum. Bilginizi aktarırsanız sevinirim.

Bunlar yerine diş macunu kullan daha iyi
Bu 3 ünden hiçbirini önermem mx-4 2019 edition almanı tavsiye ederim

reptile

80+
Bastakini ve en sondakini cöpe atabilirsiniz. O fiyata alinan 50 gramlik termal macundan hayir gelmez. Kaldi ki silikon termal macun koymuslar.

Top Bottom