Neler Yeni

Öneri TESLA MODEL Y TÜRKİYEYE 1.791.451 TLDEN SATIŞA ÇIKTI

serwintes

80+ Silver
Hocam kb yinda arada wltp değeri olarak 80km var ve o iç tasarımı olarak fazlasıyla farka değer

Bence bu fiyattan verilir çünkü en dibi zorladılar vergi diliminde kalmak için jant+renk değişimi yanlış bakmadiysam 650k di
ama atladıgın şey geçen sene de üst seviye model y ler 1.6 dan geldi alanlar 2 den 2.1 den almıştı sanırsam

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,369
İsim
Hasan Ali
toggda ısı pompası yok kışın b0*u yiyo
Hocam 0 in altında ki yerlerde haklısınız kayıp oluyor ama bu kadar düşmez kişi en kotu uzun menzil 350/400 e düşer ama bu tesla nin wlpt değeri zaten 455km buda 400 civarı bir performans verir

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Gökhan
Hocam 0 in altında ki yerlerde haklısınız kayıp oluyor ama bu kadar düşmez kişi en kotu uzun menzil 350/400 e düşer ama bu tesla nin wlpt değeri zaten 455km buda 400 civarı bir performans verir
burda kaç km hızla gittiğin de önemli. togg 0.298 cd tesla my ise 0.23 cd sahip yani daha hızlı gittikçe tesla daha avantajlı çünkü aerodinamik. yani şehir içinde dur kalk trafikte togg daha büyük bataryası ile avantajlıyken otoyola çıktığında bu avantajını kaybedecek.

Reav

80+ Silver

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Feyzullah
hem düşük modeli hem o fiyattan alacağın meçhul togg alınır bence

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,369
İsim
Hasan Ali
burda kaç km hızla gittiğin de önemli. togg 0.298 cd tesla my ise 0.23 cd sahip yani daha hızlı gittikçe tesla daha avantajlı çünkü aerodinamik. yani şehir içinde dur kalk trafikte togg daha büyük bataryası ile avantajlıyken otoyola çıktığında bu avantajını kaybedecek.
Kısaca tercih meselesi ben togg u seçerim ne kadar sade tasarımlari daha çok sevsemde Tesla aşırı sade zaten özelliğinde bu ama en azından koltukların beyaz olması için exstra para istememeleri gerek bence neredeyse aynı üretim fiyatları var . Dediğiniz gibi uzun yolda yapı bakımından Tesla daha verimli ama bu yüzdelik olur (10 derecede) hemen hemen aynı olur ama 0derecenin altında otobanda Tesla daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Togg alınacak araba değil.
Hocam lütfen Ağustos üretimi olan togglarla sonrasında uretilenleri kıyaslamayın arasında plastik kalitesinden dış boyasına bile fark var

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Gökhan
Kısaca tercih meselesi ben togg u seçerim ne kadar sade tasarımlari daha çok sevsemde Tesla aşırı sade zaten özelliğinde bu ama en azından koltukların beyaz olması için exstra para istememeleri gerek bence neredeyse aynı üretim fiyatları var . Dediğiniz gibi uzun yolda yapı bakımından Tesla daha verimli ama bu yüzdelik olur (10 derecede) hemen hemen aynı olur ama 0derecenin altında otobanda Tesla daha iyi

Hocam lütfen Ağustos üretimi olan togglarla sonrasında uretilenleri kıyaslamayın arasında plastik kalitesinden dış boyasına bile fark var
sırf menzile bakarsak togg daha iyi çünkü telsa myde 60kw batarya varken toggda 88.5kw batarya var. toggda neredeyse %50 daha büyük batarya var ama maalesef araba çok verimsiz olduğu için bu değer menzile çok daha az yansıyor

Kontfire

80+ Silver

Bir buçuk sene togg da mühendistim forumun bir kısmı biliyordur. Dediğin doğru, araç sürekli güncelleniyor her anlamda(malzeme, tasarım, kaynak, elektronik vb) sürekli en iyisi için çalışılıyor. Tasarım nasıl güncelleniyor diyorsanız sizin görmediğiniz şasi vb dataları kastettim.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
ötv yaklaşık 135 bin TL diyor neredeyse imkansız bir şey bence bir hata olmuş ve dört çekerle arasında 200 bin TL fark var 1.5 milyon oynaması saçma

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,309
İsim
Batuhan
Bir buçuk sene togg da mühendistim forumun bir kısmı biliyordur. Dediğin doğru, araç sürekli güncelleniyor her anlamda(malzeme, tasarım, kaynak, elektronik vb) sürekli en iyisi için çalışılıyor. Tasarım nasıl güncelleniyor diyorsanız sizin görmediğiniz şasi vb dataları kastettim.
O Zaman Sana Milli Bir Soru Togg %100 Yerli Bir Araçmıdır ?

:shy:

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
KDV ÖTV hariç kanka
1713542425072.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR