Neler Yeni

Teşşekürler arkadaşlar desteğe yazdım 2 saat sonra hallettiler

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
Benim e posta şifremi doğru yazdığım halde bu hatayı alıyorum bilen acil yardım edebilirmi

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
mecit burak kılıç
Yaptım şifreyi sıfırladım this epic games account is aldready linked to a different social club account please log in with that social club account instead
hocam oyunu satın aldığınız yer epic games zatende satın alım yaptığınız hesaptamısınız yoksa başka hesaptamı

Rıdvans

80+
geçmiş olsun aynı sorun bende de vardı asla çözümü yok çünkü daha önceden epic gamese başka rockstar hesabı bağlamışsın muhtelemen girdiğin hesapla o hesap farklı

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam oyunu satın aldığınız yer epic games zatende satın alım yaptığınız hesaptamısınız yoksa başka hesaptamı
Satın aldığım hesaptayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçmiş olsun aynı sorun bende de vardı asla çözümü yok çünkü daha önceden epic gamese başka rockstar hesabı bağlamışsın muhtelemen girdiğin hesapla o hesap farklı
Desteğe yazsam çözemezlermi

Rıdvans

80+
Satın aldığım hesaptayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Desteğe yazsam çözemezlermi
aynı sorunu yaşadım rdr2 almıştım ama yıllar once gta v oynamak için başka rockstar hesabı girmişim hem epicle hem rockstarla görüştüm bi türlü çözemediler sonra iade ettim b aşka hesap ile satın aldım sende hiç uğraşma ciddiyim

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı sorunu yaşadım rdr2 almıştım ama yıllar once gta v oynamak için başka rockstar hesabı girmişim hem epicle hem rockstarla görüştüm bi türlü çözemediler sonra iade ettim b aşka hesap ile satın aldım sende hiç uğraşma ciddiyim
Yapabilirsem dönüş yapacam sana

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Desteğe yaz aynı şekilde bende yaşadım ticket atıp yardımcı oldular kesin çözüm olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,515
Üyeler
143,666
Son üye
charm_caster
Top Bottom