Neler Yeni

Teyzeme telefon hediye edeceğim ama bütçe düşük

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
C Ş
Redmi 10 Outlet alabilirsin. Ya da General Mobile GM22 Pro

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Teyzem başkalarına hep imrenerek baktı. Alışveriş sitesine bakarken telefonları görünce yine o bakışı attı.
Beni çok zorlamayacak ama harbiden yani böyle minimal bir şey önerir misiniz? Ama böyle acayip yavaş kötü kronik sorunlu bir cihaz da önermeyin lütfen. Piyasayı bilmiyorum o yüzden bütçe belirtemiyorum.
Bütçeyi Tahmini Olarak Nasıl yapacağız ?

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Teyzem başkalarına hep imrenerek baktı. Alışveriş sitesine bakarken telefonları görünce yine o bakışı attı.
Beni çok zorlamayacak ama harbiden yani böyle minimal bir şey önerir misiniz? Ama böyle acayip yavaş kötü kronik sorunlu bir cihaz da önermeyin lütfen. Piyasayı bilmiyorum o yüzden bütçe belirtemiyorum.
redmi 9c

java

80+ Bronze
Hocam teyzenizin pes/PUBG oynamayacağını düşünerekten bunun işini göreceğini düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da iyi,arkadaşım kullanıyor. Ben bunu tercih ederdim.
Redmi 12C Yerine Redmi 10C alması daha mantıklı Redmi 10C işlemcisi daha güçlü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-10c-64gb.html Redmi 10C Düşünülebilir Baya bir özellikleri kısılmış cihaz ama işlemcisi mükemmel. Kasma donma yapmaz.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,453
İsim
Hacı
Max bütçeniz nedir?

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
  • Beğen
Reaksiyonlar: java

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Max bütçeniz nedir?
2500 diyelim. Çünkü 28K kredi kartı borcum var. Çok çıkamıyorum. Milletin 10K ya para değil demesi de sinirimi bozdu. Umarım pozitif bir şekilde yaklaşırsınız.
Teyzemin yapacağı maxı söyleyeyim mi:
fotoğraf çekmek fotoğraf bakmak video izlemek telefon görüşmesi yapmak. Ekstra hiçbir şey yok.

2500 diyelim. Çünkü 28K kredi kartı borcum var. Çok çıkamıyorum. Milletin 10K ya para değil demesi de sinirimi bozdu. Umarım pozitif bir şekilde yaklaşırsınız.
Teyzemin yapacağı maxı söyleyeyim mi:
fotoğraf çekmek fotoğraf bakmak video izlemek telefon görüşmesi yapmak. Ekstra hiçbir şey yok.
Canerciğim 10k cidden para değil ama 2500 nedir hangi tel var 2500e

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,916
İsim
Lokman Doğan
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Hocam ama ortalama bit fiyat söylemeniz gerek

Top Bottom