Neler Yeni

Teyzeme telefon hediye edeceğim ama bütçe düşük

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
hocam ikinci elde var zaten, ki son model her şeyi yapabilen bi telefonda istemiyor 3k dedikleri için yeterli bi bütçe bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

ananeme samsung galaxy a8 aldık cayır cayı tiktokunu da izliyor şarkısını da dinliyor
Şöyle ki GM22 baktım da yorumları falan iyi yani. Daha olumsuz bir yorum görmedim. @RevenKalr

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,172
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Şöyle ki GM22 baktım da yorumları falan iyi yani. Daha olumsuz bir yorum görmedim. @RevenKalr
Youtube incelemelerine bak hoşuna giderse al dene, zaten bu bütçe de birbirinden çok çok farklı cihazlar yoktur. insanların genel olarak beğendiği bir telefonu al geç

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Ömer
Teyzem başkalarına hep imrenerek baktı. Alışveriş sitesine bakarken telefonları görünce yine o bakışı attı.
Beni çok zorlamayacak ama harbiden yani böyle minimal bir şey önerir misiniz? Ama böyle acayip yavaş kötü kronik sorunlu bir cihaz da önermeyin lütfen. Piyasayı bilmiyorum o yüzden bütçe belirtemiyorum.
Note 8 pro 2. El al

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,172
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
GM22 onlardan biri.
giriş seviyesi olarak alınabilir gibi duruyor, teyzenin de işini görecektir zaten. Yorumlarda kasa plastik olup işlemci g35 37 olsa çok iyi olurdu demişler ama bu haliyle de başlangıç için iş görür deniliyor. Alıp deneyebilirsiniz bir sıkıntı çıkmazsa hayırlı olsun.
Ama garanti olsun diyorsan benim dediğim gibi 2. el e yönelebilirsin

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Teyzem başkalarına hep imrenerek baktı. Alışveriş sitesine bakarken telefonları görünce yine o bakışı attı.
Beni çok zorlamayacak ama harbiden yani böyle minimal bir şey önerir misiniz? Ama böyle acayip yavaş kötü kronik sorunlu bir cihaz da önermeyin lütfen. Piyasayı bilmiyorum o yüzden bütçe belirtemiyorum.
Hocam 5000 TL Civarlarına Redmi 10 Alabilirsiniz

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
trident, hiking, reeder falan var ama bu çöpleri alacağına hiç olmazsa gm s23 se mi ne, yukarıda arkdaş paylaşmıştı, onu al.
Bir de o borç ne dostum. Allah muhafaza icralık olursan yıllarca kıvranıp durursun ....

Top Bottom