Neler Yeni

TFF hakem toplantısı yayınlandı

Emsal

80+ Silver
ooooooo 2 eline de değiıyor diyor kral sen bi doktora git. sana şuan diğer acıları bulup atmakla uğraşmayacam ama o pozsiyonda adamın hiçbir ellerine değmiyor eli bırak koluna değmiyor.
Hocam herkes heryerden pozisyon getirir bence konuyu karmaşıklaştırır pozisyon meselesi penaltı doğru olsun tetenin konu o değil hakemler cümlelerini dinlediniz mi , çok garip değil mi

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Bu bir soru mu xxdddd ????

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya
Bir de algı çekmek için pozisyonları kör kamerdan ikişer saniye koymuşlar ya ASDGŞOU IASDGHUASDG
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bekle atıyorum lan
Top yerden sekip yukarı doğru capraz şekilde yükselıyor. topun el ile alakası yok. diğer acıdan topun omuz ile dirsek arasına değmediği de cok net bir şekilde gözüküyor. bu görüntülerden sonra hala değdi diye yorum yaparsan allah ailene sabır versin
1711403582329.png
1711403604319.png

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam herkes heryerden pozisyon getirir bence konuyu karmaşıklaştırır pozisyon meselesi penaltı doğru olsun tetenin konu o değil hakemler cümlelerini dinlediniz mi , çok garip değil mi
20 farkı kamera açısı var gidip en dar olanı kullanıp algı çekmeye çalışıyorlar ondan sonra siz objektif değilsiniz diyorlar. Gerçekten şaka gibi,

Top yerden sekip yukarı doğru capraz şekilde yükselıyor. topun el ile alakası yok. diğer acıdan topun omuz ile dirsek arasına değmediği de cok net bir şekilde gözüküyor. bu görüntülerden sonra hala değdi diye yorum yaparsan allah ailene sabır versin
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Düzgün kamera açısı getirsene algıcı

Emsal

80+ Silver
Ben bu mevzuyu anlayamadım mesela Fenerbahçe'nin 6 maçta son dakika kazandıkları penalti pozisyonlarını da izlediler mi yoksa tek taraflı bir incelememi bu?
Hocam mevzu videoda hakemler çok garip tepkiler veriyor eveleyip geveliyorlar mesele bu pozisyon değil, belki fb pozisyonlarında da aynen geveliyorlardır o zaman hem fb hem gs kayrılıyor denir

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya
Ben bu mevzuyu anlayamadım mesela Fenerbahçe'nin 6 maçta son dakika kazandıkları penalti pozisyonlarını da izlediler mi yoksa tek taraflı bir incelememi bu?
tek taraflı inceleme. işin komık tarafı lig başından beri düzenli aralıklarla verilen pozisyonlar incelenmeyip Galatasarayın bir tane yetersiz temasla kazandığı penaltı inceleniyor. Koçun parası devrede

aerys_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
İlker Akkaya
20 farkı kamera açısı var gidip en dar olanı kullanıp algı çekmeye çalışıyorlar ondan sonra siz objektif değilsiniz diyorlar. Gerçekten şaka gibi,

Kanka sence bu kamera açısında net olarak belli olmuyor mu eline bir temas olmadığı. Başka kamera açısından bakınca eline mi değiyor top onu anlamadım. O zaman en çok hangi açıca eline değiyorsa ona bakalım ona göre verelim kararları. Tabi ki de eline değip değmediğini anlamak için her açıya bakacağız. O nasıl bir mantık başka açıda nasıl değecek eline ?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Abi baktığında tartışılacak tek maç kasımpaşa maçımız onda da farklı kamera açısı getirir kanıtlarım. Ama gsnin geçen hafta oynadığı maçta bile şaibe var.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya

düzgün kamera acısı mı lan sana 2 tane dümdüz kamera acısı attım onları göremeyecek kadar körsün max fb taraftarı

aerys_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
İlker Akkaya
Abi baktığında tartışılacak tek maç kasımpaşa maçımız onda da farklı kamera açısı getirir kanıtlarım. Ama gsnin geçen hafta oynadığı maçta bile şaibe var.
Tek maç kasımpaşa maçı mı. Tamam kanka sen kendini inandırmışsın zaten daha da ne söylesek fayda etmez.

Gülüyor sadece :D

Top Bottom